OhbyMarta
Matka wariatka zakochana w swoich córkach. To dzięki nim zaczęłam szyć opaski, frotki, spinki. Uwielbiam kokardki! Zapraszam do prywatnego kontaktu :)
Uważam, że są pięknym uzupełnieniem każdej stylizacji.
25/05/2026
POZNAJMY SIĘ ! :)
Jest Was tutaj już tyle ( za co bardzo dziękuję !) , że chyba czas się przedstawić i poznać :)
Jestem Marta - szczęśliwą mamą i żona :) lubię się otaczać pięknymi rzeczami i pięknymi ludźmi ♥️
Szyję , bo nie chciałam zwariować w domu 🤣
Dziewczynki były małe, była pandemia a ja czułam , że określa mnie tylko macierzyństwo. Że trochę chyba przestałam być Martą i jedyna moja rola to Mama.
No i z racji tego, że mam dwie córki to wpadłam na genialny pomysł szycia dodatków :)
I tak tutaj jestem z Wami ♥️
Uwielbiam czytać! Wszystkie kryminały, trillery medyczne- lubię jak coś się dzieje :)
I układać puzzle lubię !
Prawo jazdy zrobiłam po 30stce i jazda samochodem nie jest moją ulubioną czynnością 🤣
Jestem pesymistką - serio ! Wszystko wiecznie widzę w ciemnych barwach 🫣
Ale jest też we mnie ta część, która jest wesoła, głośna, uczynna, wszędzie mnie pełno :)
O! I bardzo dużo mówię 🤣🤣🤣
Nie lubię za to krewetek , głębokiej wody, niebezpiecznych sportów, słabych książek. Okropnie boję się latać samolotami 🙈🙈
No dobra - to chyba tyle o mnie :)
A teraz chętnie Was poznam :) czym się zajmujecie ? Co lubicie a czego nie ?:)
21/05/2026
Nie będę się rozpisywać :)
Bo mi się nie chce 🙈😂
Coś tam szyję, coś tutaj wrzucam, Wy dajecie ❤️ i wszyscy są zadowoleni :D
Miłego dnia ! 🌸🌸
20/05/2026
🌸 SATYNA 🌸
Ostanio dużo tutaj satynowych produktów ale bardzo, ale to bardzo pasują mi do tych letnich dni :)
Satynę ( i wszystkie materiały jakie mam) kupuję tylko ze sprawdzonych źródeł :) . Posiadają wszelkie certyfikaty i są bezpieczne dla Was !:) ❤️
Jeśli coś Wam wpadło w oko to śmiało piszcie - ilości mam mocno ograniczone :)
Buziaki 😘
14/05/2026
🍒 WISIENKI 🍒
Na Waszą prośbę wrócił ten wzór ♥️
I wcale się nie dziwię , że się o niego pytacie - jest mega uroczy !
W kolejce do wycięcia i uszycia czekają satyny , więc trzymajcie kciuki za moją motywację 😅😅
12/05/2026
🌸 MAJ🌸
To chyba mój ulubiony miesiąc😍
Ostatnio nie robiłam żadnych zdjęć na posty.
Ale jestem ciekawa co dobrego wydarzyło się u Was w tym miesiącu ?:)
A może czekacie na coś ekscytującego, miłego , na coś co właśnie w maju ma mieć miejsce ?:)
Piszcie ! Chętnie poczytam♥️ i złapię trochę dobrej energii ! Myślę, że Wy pewnie też :)
27/04/2026
Targi , targi i po targach :)
Cudownie, że byliście tam ze mną ♥️
Nawet nie wiecie jaka radość mi sprawiliście rozmową, miłymi słowami:)
Nawet nie wiedziałam, że będzie tyle osób które obserwują mnie tutaj !( pozdrowienia dla Was !♥️♥️)
A ile nowych , wspaniałych osób poznałam ! I ile rzeczy kupiłam 🙈😍
Mam nadzieję, że do zobaczenia ♥️
Nie trzymam Was już dłużej w niepewności !
Przedstawiam Wam nowości satynowe ♥️
Chyba zgodzicie się ze mną , że są przepiękne ? 🤩
Jak Wam się podobają ?:)
Wszystko to znajdziecie na MTP w ten weekend ♥️
Kto mnie odwiedzi ?:)
20/04/2026
🌸🌸🌸
Przesyłam Wam trochę koloru w ten smutny , szary dzień ❤️
Jakie plany na ten tydzień ? Moje bardzo ambitne - przeżyć 😂😂
❤️
Opaski 🌸 handmade 🌸 frotka 🌸 wiosenne stylizacje 🌸
13/04/2026
Poniedziałek i nic się nie zmienia - na zmianę szyję Wasze zamówienia i asortyment na targi :)
Tak będzie wyglądać rzeczywistość do końca kwietnia :)
Później będę odpoczywać :)
Jakie macie plany na majówkę ? Pochwalcie się :D
No dobra, to dajcie znać co Wam się najbardziej podoba :)
A wszystkie rzeczy będziecie mogły obejrzeć na żywo na Targach Rzeczy Wyjątkowych w dniach 25.04-26.04 w Poznaniu :)
Z kim się zobaczę ?:)
Piszcie !♥️♥️
Kliknij tutaj, aby odebrać Sponsorowane Ogłoszenie.