15 WTDH ,,Wilki" im. Rodziny Rykaczewskich w Legionowie

Nasza drużyna działa od 2000 roku przy ZSP nr 2 w Legionowie. Mamy 8 zastępów, w tym sześć harcerskich i dwa starszoharcerskie. Chętnych zapraszamy na zbiórki :)

Otwórz jak zwykle

11/11/2021

W tym roku postanowiliśmy połączyć biwak z obchodami 11 listopada 🇵🇱. Jednocześnie rozpoczęliśmy współpracę z Gminnym Centrum Kultury w Skierdach. Dodatkowo, wieczorem będziemy uczestniczyć w uroczystościach w Chotomowie. Zapraszamy wszystkich rodziców na godzinę 19.00 przy rondzie w Chotomowie.🇵🇱🇵🇱🇵🇱

30/10/2021

Zapraszamy na nasze stoisko przy głównej bramie na cmentarzu w Legionowie!🕯️

Zapraszamy na nasze stoisko przy głównej bramie na cmentarzu w Legionowie!🕯️

Photos from 15 WTDH ,,Wilki" im. Rodziny Rykaczewskich w Legionowie's post 03/10/2021

Wczoraj odbyły się rajdy w pionie harcerskim i starszoharcerskim. Harcerze przeszli z Legionowa do Zegrza, gdzie planowali dalsze działania w drużynie. Harcerze starsi natomiast sami zaplanowali cały rajd, a pod koniec kadra wręczyła im obszycia chust, jako przynależność do HS.
Jeszcze raz gratulujemy i życzymy owocnej pracy w dalszych działaniach harcerskich! 😊

Przypominamy, że w dniach 15-16 października jest rajd Palmiry🚶 - prosimy o oddawanie zgód na rajd lub zgłoszenia na adres [email protected]. ✍️
Zgody należy oddać najpóźniej w dniu wyjazdu.

[09/04/21]   Drodzy rodzice,
Zbiórkę dla HS kończymy o godz. 19.00 przy skateparku w Zegrzu.

11/08/2021

Praca nad nowym rokiem harcerskim już trwa! Pozdrawiamy z Kaszub!

PS: tak na prawdę to nie, ale wygląda ładnie 🙂

Praca nad nowym rokiem harcerskim już trwa! Pozdrawiamy z Kaszub!

PS: tak na prawdę to nie, ale wygląda ładnie 🙂

[07/19/21]   Będziemy 18:30!!!

19/07/2021

Wyjechaliśmy z lekkim opóźnieniem! Widzimy się koło 18:00 pod Areną Legionowo.

Wyjechaliśmy z lekkim opóźnieniem! Widzimy się koło 18:00 pod Areną Legionowo.

Photos from 15 WTDH ,,Wilki" im. Rodziny Rykaczewskich w Legionowie's post 15/07/2021

U nas dobrze, chociaż nie ma to jak prawdziwe obozowanie... Mamy nadzieję, że jutro wrócimy do lasu, a tymczasem pozdrawiamy ze świeczkowiska o naszych słabościach 💪

[07/15/21]   Szanowni państwo

Spędziliśmy noc w hali sportowej. Mamy suche ubrania, jesteśmy bezpieczni, najedzeni i czekamy na dalsze informacje od straży pożarnej. Do obozu będziemy wracać autokarem, gdy dostaniemy sygnał od władz, a tymczasem pozdrawiamy ze śpiewanek ☺️

[07/14/21]   Jesteśmy ewakuowani przez strażaków, jesteśmy bezpieczni. Śpimy w szkole w Lelowie. Prosimy o zaprzestanie telefonów do nas, ponieważ blokują nam się urządzenia.

Photos from 15 WTDH ,,Wilki" im. Rodziny Rykaczewskich w Legionowie's post 14/07/2021

Rajdy zastępów - czyli to, na co czekamy cały obóz! Było świetnie. Planowaliśmy przyszły rok, realizowaliśmy służbę i... robiliśmy dużo zdjęć!

Photos from 15 WTDH ,,Wilki" im. Rodziny Rykaczewskich w Legionowie's post 10/07/2021

Jest dobrze, drodzy rodzice!!!

[07/09/21]   Spokojnie drodzy rodzice, u nas tylko deszcz, jak na każdym obozie. Jesteśmy bezpieczni, najedzeni i trochę mokrzy

08/07/2021

No i w końcu wszyscy lawendowi, mandarynkowi i komenda burgundowa, która w tym czasie akurat musiała zostać w namiotach, ale teraz to dopiero jakoś wyglądamy!

No i w końcu wszyscy lawendowi, mandarynkowi i komenda burgundowa, która w tym czasie akurat musiała zostać w namiotach, ale teraz to dopiero jakoś wyglądamy!

Photos from 15 WTDH ,,Wilki" im. Rodziny Rykaczewskich w Legionowie's post 06/07/2021

To już kolejne dni, ale jakie?!
Koniec pionierki oznacza początek przygód. Harcerze Starsi wyszli na rajd, przeszli 20 km i przepłynęli kajakami 12 km. Jesteśmy z nich bardzo dumni! Harcerze w tym czasie mieli wielki turniej wiedzy o drużynie, zajęcia historyczne, ale też wiele gier ruchowych. Gotują nieziemsko, więc proszę się nie martwić ;) Obecnie mają wspólne ognisko z Puszczą, a wczoraj całą drużyną rozpoczęliśmy tę część obozu i wręczyliśmy obrzędowo chustę dh. Alicji. Gratulacje!
A rodzice się w domu nie nudzą?

Photos from 15 WTDH ,,Wilki" im. Rodziny Rykaczewskich w Legionowie's post 04/07/2021

To nie spanie w ciągu dnia - to medytacja dla tych, którzy nie szli do Kościoła. Sfera duchową jest ważna nie tylko u osób wierzących, ale też młodych harcerzy, którzy nie wierzą w Boga. Oprócz tego budujemy obóz, ale już jesteśmy po pierwszym swieczkowisku i zapoznaniu się ze wszystkimi regulaminami!

A jak tam u rodziców?

Photos from 15 WTDH ,,Wilki" im. Rodziny Rykaczewskich w Legionowie's post 03/07/2021

Komu w drogę temu czas! Od czwartku na obozie są harcerze starsi, a dzisiaj dojeżdżają młodsi... Na zdjęciu jeszcze stoją, ale już wszyscy siedzimy wygodnie ;)

[05/25/21]   Drodzy rodzice,
Sprawdźcie skrzynki mailowe, gdzie znajdują się dokumenty i informacje obozowe.

Drodzy harcerze,
W sobotę spotykamy się o godz. 11:00 na rogu ulic Świerkowej, Orzechowej i Alei Róż. Zakładamy mundury, bierzemy karty prób i rękawiczki robocze.

13/05/2021

UWAGA, UWAGA!

Na mailach rodziców pojawiły się informacje i formularz zgłoszeniowy na OBÓZ, który zbliża się wielkimi krokami.

Poza tym w sobotę kolejna zbiórka - tym razem zastępy mają dyżury w magazynie drużyny!

Kto się nie może doczekać, tak samo jak my?

UWAGA, UWAGA!

Na mailach rodziców pojawiły się informacje i formularz zgłoszeniowy na OBÓZ, który zbliża się wielkimi krokami.

Poza tym w sobotę kolejna zbiórka - tym razem zastępy mają dyżury w magazynie drużyny!

Kto się nie może doczekać, tak samo jak my?

GÓRA MOŻLIWOŚCI 15/03/2021

GÓRA MOŻLIWOŚCI

Jeżeli ktoś chciałby przeczytać o naszym ostatnim wyjeździe kadrowym, zapraszamy na stronę hufca:

https://legionowo.zhp.pl/gora-mozliwosci/

GÓRA MOŻLIWOŚCI Harcerstwo w czasach pandemii wymaga wykształconych zastępowych i zaufania do nich. Ta funkcja jest najważniejsza nawet dla Sir Roberta Baden-Powella. Ostatni weekend był możliwością zorganizowania zbiórki zastępu na dowolny temat w dowolny (i bezpieczny) sposób. Zastępowi wybrali sprawno...

Photos from 15 WTDH ,,Wilki" im. Rodziny Rykaczewskich w Legionowie's post 14/03/2021

Czuwaj!

Właśnie z kadrą wracamy z wyjazdu kształceniowo-wędrowniczego w Zakopanem. To był czas do refleksji na temat ostatniego półrocza, najbliższych miesięcy i naszych harcerskich marzeń o przyszłości środowiska. Napisaliśmy plan obozu i plan pracy na najbliższe tygodnie podporządkowane restrykcjom związanym z pandemią, która nam pokrzyżowało wiele turystycznych planów. Przeprowadziliśmy warsztaty o ciągu wychowawczym i kuźnicę na temat 5. punktu prawa harcerskiego. Moglibyśmy tu zostać wiele tygodni, żeby rozmawiać i się szkolić, niestety szkoła wzywa ;)
Zdobyliśmy Nosal, Kopieniec Wielki, Sarnią Skałę, Halę Gąsienicową i Murowaniec, Boczań i Siklawicę. Zobaczyliśmy wiele wspaniałych widoków, zamkniętą kopalnię uranu, przeszliśmy przez wiele strumyków i narzucaliśmy się śnieżkami za cały rok. Mamy nadzieję, że będziemy mogli się sprawdzić w bitwie na śnieżki przeciwko harcerzom na przyszłorocznym zimowisku. Nie udało nam się jedynie zdobyć Kasprowego Wierchu, na który wybraliśmy się, ale 100 metrów przed szczytem zastał nas poważny wiatr, który nie pozwolił nam iść dalej. To nasz cel na następny rok. Mamy nadzieję, że Pan Kasper nam nie ucieknie...

No i oczywiście byliśmy na nartach. Nie możemy się doczekać wyjazdu całej drużyny.

12/02/2021

Czuwaj!
Zachęcamy do wsparcia naszej drużyny przekazując 1 % podatku.
⚜️Pieniądze zostaną przeznaczone na obóz, sprzęt, oraz materiały potrzebne do organizacji zbiórek i biwaków.
🏞️Bardzo dziękujemy za wszelką pomoc z Państwa strony💚

Czuwaj!
Zachęcamy do wsparcia naszej drużyny przekazując 1 % podatku.
⚜️Pieniądze zostaną przeznaczone na obóz, sprzęt, oraz materiały potrzebne do organizacji zbiórek i biwaków.
🏞️Bardzo dziękujemy za wszelką pomoc z Państwa strony💚

[02/11/21]   Drodzy rodzice,
na mailach pojawiły się informacje dotyczące nadchodzącego wielkimi krokami obozu.

Photos from 15 WTDH ,,Wilki" im. Rodziny Rykaczewskich w Legionowie's post 11/02/2021

Czuwaj!

Dziękujemy zastępowym za obecność na wczorajszej radzie drużyny, na której jak zazwyczaj podsumowaliśmy punkty DORO 📊, omówiliśmy nasze działania z okazji zbliżającego się Dnia Myśli Braterskiej ⚜️, a także zaczęliśmy planować zbliżający się obóz. 🏕🏔

Na zbiórce przeprowadziliśmy również apel, na którym rozkazem drużynowego zostali mianowani przybocznymi dh. Kasia, dh Michał i dh Kuba, a dh Hubert funkcyjnym. Gratulujemy!

Photos from 15 WTDH ,,Wilki" im. Rodziny Rykaczewskich w Legionowie's post 31/01/2021

Czuwaj!

💚 Dziękujemy za takie zaangażowanie w nasze zbiórki!

🏞️ Harcerze wczoraj poznali bliżej historię i obrzędy naszej drużyny, ulepili bałwana, porzucali się śnieżkami, spotkali się i porozmawiali po długiej przerwie, ale przede wszystkim otrzymali barwy naszej drużyny w postaci chust i naramienników oraz koszulki drużyny. Zdobyli dużo punktów za obecność, zgłoszenie się przed zbiórka i zdobycie sprawności. Rywalizacja o punkty DORO jest zacięta (ale bardzo pozytywna)

⚜️ Harcerze starsi wraz z druhem Hubertem pojechali do Janówka i tam na fortach poznawali różne sposoby na gotowanie w terenie. Jest to przygotowanie do obozu, o którym informacje już niedługo dostaną rodzice na maila. To nie wszystko! HSi poznali różne rodzaje kuchenek i ich charakterystyczne wykorzystanie, również zbudowali bałwana i pograli w dwie chorągwie. Chyba też zabawa była przednia!

👪 Dziękujemy rodzicom za zaufanie, którym darzą nas w tych trudnych czasach. Następna zbiórka już niedługo!

15 WTDH ,,Wilki" im. Rodziny Rykaczewskich w Legionowie updated their phone number. 27/01/2021

15 WTDH ,,Wilki" im. Rodziny Rykaczewskich w Legionowie updated their phone number.

15 WTDH ,,Wilki" im. Rodziny Rykaczewskich w Legionowie updated their phone number.

26/01/2021

Dawno się nie widzieliśmy, dlatego chcielibyśmy zaprosić wszystkich harcerzy na zbiórkę w najbliższą sobotę - 30 stycznia. Będzie to zbiórka drużyny, ale z podziałem na zastępy, aby być jak najbardziej bezpiecznym. Każdy zastęp przychodzi na inną godzinę. Spotykamy się przy szlabanie do lasu na ul. Zakopiańskiej przy SP1. Koniecznie ubieramy się w mundury (jest to obowiązkowy wymóg uczestnictwa w zbiórkach organizowanych w przestrzeni otwartej) i ubieramy się ciepło. Warto zabrać też notatnik, długopis i kartę próby! Obowiązkowo proszę o zabranie wypełnionej zgody covidowej dostępnej w załączniku maila rodziców. Wyjątkiem są tylko osoby, które podpisywały już taką zgodę od początku października i od tego czasu nie przebywały na kwarantannie.

Poniżej przedstawiamy rozpiskę zastępów i godzin ich rozpoczęcia.

Zastępy Starszoharcerskie: Wilcze Łapy i Głodne Wilki (zastępowi: Maja i Adrian) – 10:15 – 12:30

Zastępy Harcerskie:

Wilczury (zastępowy: Franek) – 10:00-11:20
Wilcze Szpony (zastępowy: Wiktor) – 10:40-12:00
Szare Wilczyce (zastępowa: Ola) – 11:20-12:40
Wilki lasu (zastępowa: Melania) – 12:00-13:20
Wilcze Kły (zastępowa: Oliwia) – 12:40 – 14:00
Szkarłatne Wilki (zastępowy: Tobiasz) - 13:20 – 14:40

PROSZĘ O INFORMACJĘ DO ZASTĘPOWYCH Z POTWIERDZENIEM OBECNOŚCI NA ZBIÓRCE!

Dawno się nie widzieliśmy, dlatego chcielibyśmy zaprosić wszystkich harcerzy na zbiórkę w najbliższą sobotę - 30 stycznia. Będzie to zbiórka drużyny, ale z podziałem na zastępy, aby być jak najbardziej bezpiecznym. Każdy zastęp przychodzi na inną godzinę. Spotykamy się przy szlabanie do lasu na ul. Zakopiańskiej przy SP1. Koniecznie ubieramy się w mundury (jest to obowiązkowy wymóg uczestnictwa w zbiórkach organizowanych w przestrzeni otwartej) i ubieramy się ciepło. Warto zabrać też notatnik, długopis i kartę próby! Obowiązkowo proszę o zabranie wypełnionej zgody covidowej dostępnej w załączniku maila rodziców. Wyjątkiem są tylko osoby, które podpisywały już taką zgodę od początku października i od tego czasu nie przebywały na kwarantannie.

Poniżej przedstawiamy rozpiskę zastępów i godzin ich rozpoczęcia.

Zastępy Starszoharcerskie: Wilcze Łapy i Głodne Wilki (zastępowi: Maja i Adrian) – 10:15 – 12:30

Zastępy Harcerskie:

Wilczury (zastępowy: Franek) – 10:00-11:20
Wilcze Szpony (zastępowy: Wiktor) – 10:40-12:00
Szare Wilczyce (zastępowa: Ola) – 11:20-12:40
Wilki lasu (zastępowa: Melania) – 12:00-13:20
Wilcze Kły (zastępowa: Oliwia) – 12:40 – 14:00
Szkarłatne Wilki (zastępowy: Tobiasz) - 13:20 – 14:40

PROSZĘ O INFORMACJĘ DO ZASTĘPOWYCH Z POTWIERDZENIEM OBECNOŚCI NA ZBIÓRCE!

05/12/2020

Jesteśmy w hufcu! Zapraszamy do wsparcia Szlachetnej Paczki! 🎁🎄⛑️

zrzutka.pl 03/12/2020

Dla Pani Marzeny i jej córeczki | zrzutka.pl

Czuwaj!
Już 5 grudnia w godzinach 12-16 w hufcu będziemy zbierac dla rodziny odzież , środki czystości i żywność o długim terminie ważności. Jeżeli zdecydujecie się coś przynieść, prosimy o informację w komentarzach. Dziękujemy za wsparcie! Oczywiście dalej trwa zbiórka pieniędzy i zachęcamy wdzystkich do wpłacania, gdyż każda złotówka się liczy.

https://zrzutka.pl/sng2b6

Poniżej lista potrzebnych rzeczy :

- ŻYWNOŚĆ TRWAŁA:
Herbata, Kawa, Ryż, Kasza, Makaron, Mąka, Cukier, Olej, Dżem, Konserwy mięsne, Konserwy rybne, Owoce i warzywa w puszkach Wszelka żywność z długim terminem ważności ( ketchup, majonez, płatki śniadaniowe, koncentrat itp.), słodycze, mile widziana karma dla piesków i kota .
- ŚRODKI CZYSTOŚCI:

Proszek do prania Płyn do płukania Płyn do mycia naczyń Płyny czyszczące, Mydło / żel myjący, Szampon, Pasta do zębów, Szczoteczka do zębów, antyperspirant
- ODZIEŻ:

Patrycja: Kurtka (Zimowe) Rozmiar: 134 cm, Uwagi: Kolor różowy, sylwetka szczupła
Patrycja: Bluzka (Przejściowe) Rozmiar: 134 cm, Uwagi: Rozmiar 128/134 i 134/140, kolorowe
Patrycja: Leginsy (Przejściowe) Rozmiar: 134 cm, Uwagi: kolorowe Pani Marzena: Kurtka (Zimowe) Rozmiar: M, Uwagi: Kurtka sportowa, kolor czarny
- OBUWIE:

Patrycja: Sportowe Rozmiar: 31, Uwagi: wkładka 20/21 cm, kolor różowy
Patrycja: Kapcie (domowe) Rozmiar: 31, Uwagi: wkładka 20/21 cm, zapinane, kolor różowy
- MATERIAŁY SZKOLNE:

Zeszyty, Bloki, Kredki, Farbki, Klej, Plastelina, Papier kolorowy, Nożyczki, Piórnik, Plecak, Przybory do pisania
- WYPOSAŻENIE MIESZKANIA:

Pościel (poszwy, prześcieradło) ręczniki - wielkość średnia, pościel 140/200, prześcieradło na gumkę 140/200, firanka szer.3m/dł.1,4m
- SPRZĘTY:

Odkurzacz, Garnki na gaz
- UPOMINKI: Bobas interaktywny, Łańcuszek typu celebrytka (delikatny)

zrzutka.pl Harcerstwo to przede wszystkim pomoc i służba bliźniemu, budowanie więzi międzyludzkich, tworzenie wspólnot zdolnych do poświęceń. Przyrzeczenie Harcerskie brzmi: Mam szczerą wolę całym życiem pełnić służbę Bogu i Polsce, nieść chętną pomoc bliźnim, być posłusznym Prawu Harc...

zrzutka.pl 27/11/2020

Dla Pani Marzeny i jej córeczki | zrzutka.pl

Przypominamy o możliwości wpłacania na zrzutkę prowadzoną przez naszego wędrownika w ramach akcji Szlachetna Paczka!

zrzutka.pl Harcerstwo to przede wszystkim pomoc i służba bliźniemu, budowanie więzi międzyludzkich, tworzenie wspólnot zdolnych do poświęceń. Przyrzeczenie Harcerskie brzmi: Mam szczerą wolę całym życiem pełnić służbę Bogu i Polsce, nieść chętną pomoc bliźnim, być posłusznym Prawu Harc...

zrzutka.pl 21/11/2020

Dla Pani Marzeny i jej córeczki | zrzutka.pl

Czuwaj!

Dh Igor, wędrownik z naszego środowiska, w ramach próby na naramiennik wędrowniczy organizuje zbiórkę pieniędzy, aby wspomóc potrzebujące rodziny w ramach akcji Szlachetna Paczka.

Zachęcamy do wsparcia akcji Hufca a zrzutce w poniższym linku

https://zrzutka.pl/sng2b6

zrzutka.pl Harcerstwo to przede wszystkim pomoc i służba bliźniemu, budowanie więzi międzyludzkich, tworzenie wspólnot zdolnych do poświęceń. Przyrzeczenie Harcerskie brzmi: Mam szczerą wolę całym życiem pełnić służbę Bogu i Polsce, nieść chętną pomoc bliźnim, być posłusznym Prawu Harc...

02/11/2020

Powiatowa Instytucja Kultury w Legionowie P*K

Drogie Harcerki, Drodzy Harcerze,
Zachęcamy Was do udziału w onkursie organizowanym przez Powiatowa Instytucja Kultury w Legionowie P*K. Zastęp, którego członek wygra konkurs dostanie aż 20 pkt do punktacji DoRo, a każdy zastęp, w którym członkowie zgłoszą się do tego konkursu otrzymają po 10 pkt.
Już nie możemy się doczekać, aby zobaczyć Wasze dzieła!
P.S. Cały czas przypominamy o możliwości zdobywania sprawności samodzielnie w domu.

📣🔔📣🔔📣🔔📣

Konkurs dla młodzieży "Mój "blok" reklamowy"!

🏡 Lubisz miejsce, w którym mieszkasz? Chcesz głośno powiedzieć, co Ci się w nim podoba, rozreklamować jego zalety, przypomnieć historię, a może zaprosić turystów do odwiedzin? Jeśli odpowiadasz na te pytania twierdząco, a jednocześnie chcesz spróbować swoich sił w filmie i reklamie, to mamy dla Ciebie propozycję: nakręć spot reklamowy o swojej miejscowości.

📽 Weź udział w naszym konkursie indywidualnie lub z grupą przyjaciół. Puść(cie) wodze fantazji i stwórz(cie) niepowtarzalną reklamę swojego miejsca na ziemi. Chwyć(cie) kamerę/telefon/aparat w rękę i działaj(cie)!

🎬 Na Wasze spoty czekamy (z niecierpliwością i zaciekawieniem!) do 1 grudnia 2020 r.

Więcej informacji na www.pik.legionowski.pl w zakładce "Konkursy"!

28/10/2020

Czuwaj,
💚 Z zachowaniem restrykcji Covidowych uczestniczyliśmy dziś w zbiórce rady drużyny, na której zaplanowaliśmy najbliższe działania drużyny i podsumowaliśmy dotychczasową pracę zastępów.
🖤 Przypominamy, że cały czas można zdobywać sprawności w domu!

Piętnastka

Zapraszamy do drużyny! :)

Telefon

Adres


Jagiellońska 67
Legionowo
05-120
Inne Legionowo organizacje non-profit (pokaż wszystkie)
Nasza wolność Nasza wolność
Legionowo, 05-120

Sekcja Miłośników Broni LTS Sekcja Miłośników Broni LTS
Zegrzyńska 121
Legionowo, 05-119

You Tube https://www.youtube.com/channel/UCCq-gS_2hVOLO544dfhq1Ig

Góra Błogosławieństw-św. Jan Kanty Góra Błogosławieństw-św. Jan Kanty
Ks. Józefa Schabowskiego 2
Legionowo, 05-120

Młodzież z parafii św. Jana Kantego w Legionowie zachęca do wspólnej modlitwy, dyskusji podczas spotkań i spędzania razem wolnego czasu na dobrej zabawie!

Lokalna Grupa Działania Zalew Zegrzyński Lokalna Grupa Działania Zalew Zegrzyński
Ul. Gen. Władysława Sikorskiego 11
Legionowo, 05-119

Lokalna Grupa Działania Zalew Zegrzyński to stowarzyszenie specjalne, które działa na obszarze 7 gmin, obejmując swoim zasięgiem powierzchnię 733 km2.

Legionowskie Centrum Caritas DWP Legionowskie Centrum Caritas DWP
Polskiej Organizacji Wojskowej 20
Legionowo, 05-120

Legionowskie Centrum Caritas Diecezji Warszawsko-Praskiej

MOK Legionowo MOK Legionowo
Norwida 10
Legionowo, 05-120

Samorządowa Instytucja Kultury

Stowarzyszenie Inicjatyw Obywatelskich "Działamy Lokalnie" Stowarzyszenie Inicjatyw Obywatelskich "Działamy Lokalnie"
Ul. Krakusa 1A
Legionowo, 05-119

Stowarzyszenie Inicjatyw Obywatelskich ''Działamy Lokalnie'' zostało powołane w 2019 r. Jesteśmy organizacją skupiającą zarówno ludzi młodych, jak i doświadczonych działaczy społecznych oraz przedsiębiorców.

Fundacja Pracownia Kompetencji Fundacja Pracownia Kompetencji
Olszankowa E
Legionowo, 05-120

Misją naszej Fundacji jest zapobieganie oraz minimalizowanie skutków wykluczenia społecznego ze szczególnym uwzględnieniem osób niepełnosprawnych, kobiet, osób w wieku 50+ oraz osób z terenów wiejskich.

Fundacja na rzecz dzieci i młodzieży im. Wandy Tomczyńskiej Fundacja na rzecz dzieci i młodzieży im. Wandy Tomczyńskiej
Ul. Wrzosowa 28, Legionowo
Legionowo, 05-120

NIP: 536 17 05 345 KRS: 0000111294 REGON 015180364 Konto: Bank Spółdzielczy oddział w Legionowie 33 8013 0006 2001 0003 6676 0001

4 WĘZŁY 4 WĘZŁY
Legionowo

4 WĘZŁY i żeglujesz lepiej :) Przydatne tipy, ciekawostki, lifestyle, merytorycznie i ciekawie o żeglarstwie i wszystkim, co możesz robić na wodzie.

Forum Młodych P*S Legionowo Forum Młodych P*S Legionowo
Legionowo

Oficjalna strona Forum Młodych Prawa i Sprawiedliwości w Legionowie i powiecie. Dołącz do nas! W

Fundacja Humanum Est Fundacja Humanum Est
Gen. B. Roi 28 Lok. 6
Legionowo, 05-119