הרשות לאכיפה במקרקעין

הרשות לאכיפה במקרקעין

ייעוד הרשות הוא להיאבק בעבירות התכנון והבניה ולהוות מכווין מקצועי לפעילות האכיפה בוועדות המקומיות.

02/11/2023

הרשות לאכיפה במקרקעין נרתמת למען חקלאי ישראל!

במסגרת ההשתתפות במאמץ הלאומי, עובדי הרשות לאכיפה במקרקעין יצאו היום (חמישי) להתנדבות בקטיף הדרים באיזור השפלה על מנת לעזור לחקלאים, עקב הקשיים הרבים מולם הם ניצבים בזמן המלחמה.

הפעילות מצטרפת למאמצי הסיוע של הרשות מפרוץ המלחמה, הכוללים שורת התנדבויות בעורף והענקת סיוע בשירות המדינה.

יחד ננצח!

Photos from ‎הרשות לאכיפה במקרקעין‎'s post 19/09/2023

לא מוותרים על השטחים הפתוחים: הרשות לאכיפה במקרקעין בסיוע משטרת ישראל ביצעה הריסה חוזרת של מתחם לא חוקי המתפרס על כ-13 דונם בשטחים הפתוחים ליד גדרה

מפקחי מחוז מרכז של הרשות לאכיפה במקרקעין, בסיוע שוטרי משטרת יבנה ויחידת מתפ״א ביצעו היום (ג') הריסה חוזרת של מתחם לא חוקי בשטחים הפתוחים ליד גדרה, אותו הרסה הרשות כבר לפני למעלה משנה, אלא שמאז נבנה מחדש וחודשו השימושים האסורים במקום.

מדובר במתחם שנבנה ללא היתר על קרקע חקלאית, אשר מתפרס על כ-13 דונם, המשמש כחממה לגידול תותים ובניגוד לייעוד הקרקע משמש גם כעסק מסחרי לקטיף עצמי, אירוח, הפעלת קבוצות ואף למגורים.

הריסה זו הינה פעילות המשך להריסה הקודמת שבוצעה במקום (לפני למעלה משנה), בעניינה התקיים הליך משפטי ארוך שבסופו ניתנו על ידי בית המשפט צווי הריסה והפסקת שימוש, וכן קנס בגובה של 80 אלף ש״ח לבעלי המקום. עתה, משחודשו העבודות\השימושים האסורים בשטח פעלה הרשות לאכיפה במקרקעין להפסקתם ולהריסת המתחם בשנית.

במקביל, ננקט הליך אכיפה נוסף באמצעות קנס מנהלי בגובה של 600,000 ש״ח.

הרשות לאכיפה במקרקעין ומשטרת ישראל ימשיכו בשיתוף הפעולה ולהילחם יחדיו כדי להביא למיגור הבנייה הלא חוקית על קרקעות חקלאיות ובשטחים הפתוחים.

קרדיט תמונות: הרשות לאכיפה במקרקעין

15/09/2023
לדיווח לחצו כאן 08/08/2023

עוזרים למנוע את האסון הבא!

הרשות לאכיפה במקרקעין יוצאת במיזם חדש לאיתור מבנים מסוכנים לא חוקיים במרחב הציבורי ומבקשת את שיתוף הפעולה של הציבור.

המיזם מאפשר לכל אחד ואחת לקחת חלק ולדווח באופן ישיר לרשות לאכיפה במקרקעין בצורה נגישה ברשת.
לדיווחים ניתן לצרף מיקום מדויק, תמונות וכל מידע רלוונטי אחר שיכול לסייע.

הרשות לאכיפה במקרקעין מעודדת את הציבור לשתף פעולה ולקחת חלק במיזם שמטרתו לאתר עבירות בנייה שיכולות לסכן את ביטחון הציבור ולעזור למנוע את האסון הבא.

לדיווח לחצו כאן .

Photos from ‎הרשות לאכיפה במקרקעין‎'s post 23/07/2023

ממשיכים לעשות סדר בכנרת: הרשות לאכיפה במקרקעין בשיתוף שוטרי המחוז הצפוני, מתפ"א ורשות המיסים ביצעו תפיסה פלילית של 21 סירות החונות בחניון לא חוקי בכנרת עליו השתלטו עבריינים

מפקחי מחוז צפון של הרשות לאכיפה במקרקעין, בשיתוף שוטרי המחוז הצפוני, שוטרי מנהלת תיאום פעולות אכיפה (מתפ"א) ועובדי פקיד שומה טבריה מרשות המיסים ביצעו היום (א') תפיסה פלילית של סירות החונות בחניון "חוף מאיר", אשר אליו פלשו גורמים עבריינים ועושים בו שימוש אסור.

במהלך התפיסה, הצליחו הכוחות לתפוס 21 סירות מנוע, כאשר בנוסף 2 בעלי סירות פינו את הסירות באופן עצמאי ועוד 17 התחייבו לפנות את הסירות באופן עצמי תוך מתן ערבויות, זאת לאחר הדבקת אזהרות על סירות שחנו במקום בחודש שעבר. הסירות הועברו לאכסון ובהמשך ישוחררו בכפוף להתחייבות מצד בעלי הסירות שלא להחזיר אותם למגרש הבלתי חוקי.

כנגד המתחם מתקיימים הליכים משפטיים שונים, כמו בקשה לצו הפסקה שיפוטי הנדונה בבית המשפט השלום בטבריה.

נוסף על כך, בעלי הקרקע החוקיים של המתחם, שלחו בחודש מאי האחרון מכתב לבעלי הסירות המתריע על חשיפתם לכאורה לתביעות פליליות ועוולות אזרחיות בעלות השלכות חמורות, וביקשו מהם להזיז את הסירות מהשטח.

הפעילות מצטרפת לסדרת מבצעים ופעילויות משותפות שקיימו הרשות לאכיפה במקרקעין ומשטרת ישראל בחודשים האחרונים באיזור חופי הכנרת ומביאים הלכה למעשה את החלטות בית המשפט כי הסרת עבירות בסביבה החופית מממשת את האינטרס הציבורי.

הרשות לאכיפה במקרקעין ומשטרת ישראל ימשיכו את פעילותן בנושא אכיפת ההשתלטויות הבלתי חוקיות בחופי הרחצה ובכלל, על מנת למנוע פעילות הפוגעת בגישה החופשית של הציבור למשאבי הטבע, תוך שימוש בכלל הכלים הנדרשים לשמירה על שלום ציבור המתרחצים.

קרדיט תמונות: הרשות לאכיפה במקרקעין ודוברות המשטרה

Photos from ‎הרשות לאכיפה במקרקעין‎'s post 20/07/2023

עובדי מחוז מרכז של הרשות לאכיפה במקרקעין ביקרו היום (חמישי) ב״מוזיאון לכיבוי אש״ של טפסר משנה (מתנדב), מר משה שמש, בחולון.

במהלך הביקור קיבלו המשתתפים סקירה מפורטת על ההיסטוריה של כיבוי האש בארץ ובעולם, תוך מתן הסברים על התפתחות כיבוי האש בארץ ונהנו לראות את האוסף המושקע במקום של הפרטים והפריטים המיוחדים שנאספו במשך 50 שנה.

הרשות לאכיפה במקרקעין מודה לMoshe Shemesh על הביקור המעניין והמעשיר.

Photos from ‎הרשות לאכיפה במקרקעין‎'s post 16/07/2023

ממשיכים לשחרר את הכנרת עבור הציבור: הרשות לאכיפה במקרקעין הרסה גדר על הכנרת שהוצבה ללא היתר

מפקחי המחוז הצפוני של הרשות לאכיפה במקרקעין ביצעה היום (א') הריסת גדר שהוקמה ללא היתר בכנרת ומנעה את גישת הציבור למים ולחוף.

מדובר בביצוע צו הריסה מנהלי שהוצא כנגד הגדר באורך 24 מטר ובגובה 1.8 מטר.

הריסת הגדר הינה עוד שלב בפעילויות האחרונות של הרשות לאכיפה במקרקעין באיזור הכנרת ולהחלטות בית משפט הקובעות כי הסרת עבירות בסביבה החופית משרתת את האינטרס הציבורי.

בימים אלה מקיימת הרשות לאכיפה במקרקעין הליכים נוספים נגד אתרים נוספים על הכנרת בהם קיימת בנייה שאינה כדין.

הרשות לאכיפה במקרקעין תמשיך לנקוט אכיפה סביבתית על מנת לשמור על האינטרס הציבורי וגישת הציבור לאוצרות הטבע בכנרת ובכל רחבי המדינה.

קרדיט תמונות: הרשות לאכיפה במקרקעין

Photos from ‎הרשות לאכיפה במקרקעין‎'s post 13/07/2023

הרשות לאכיפה במקרקעין אירחה סטודנטים לתואר שני מהאוניברסיטה העברית בירושלים

כ-30 סטודנטים לתואר שני במדיניות ציבורית מהאוניברסיטה העברית בירושלים ביקרו היום (חמישי) ברשות לאכיפה במקרקעין.

הסטודנטים, עובדים ומנהלים בשירות הציבורי, הגיעו במסגרת לימודיהם לתואר שני לביקור שמטרתו להראות לסטודנטים ארגון מדינתי מצליח וכיצד מתנהלת רשות/יחידה בשירות המדינה.

הביקור כלל סיור שטח, שנועד להמחיש ולחבר בין תורת העבודה של הרשות לעבודת השטח. במסגרת הביקור קיבלו הסטודנטים סקירה על עבודת הרשות, לצד הרצאות במגוון תחומים כמו ביצוע רפורמות בשירות המדינה, ייעוץ משפטי, רגולציה ואופרציה, תפיסות הפעלה ותהליכי ניהול, יוזמה וחדשנות, הון אנושי, מצוינות ארגונית ועוד נושאים רלוונטיים עבור לימודיהם.

לפי תגובותיהם ושאלותיהם הענייניות והמתעניינות של הסטודנטים, ניכר כי הביקור היה עבורם מעניין ומעשיר.

Photos from ‎הרשות לאכיפה במקרקעין‎'s post 02/07/2023

מצטייני הרשות לאכיפה במקרקעין נפגשו עם שר האוצר בצלאל סמוטריץ׳ במהלך יום הוקרה

במהלך יום הוקרה עבור 28 מצטייני הרשות לאכיפה במקרקעין, יחידת סמך במשרד האוצר, נפגשו היום (א׳) העובדים עם השר בצלאל סמוטריץ׳, אשר הביע את הערכתו הרבה לפועלה של הרשות ולעובדיה המצטיינים.

המפגש התקיים כחלק מיום הוקרה שקיימה הרשות עבור עובדיה המצטיינים לשנת 2022, במהלכו סיירו העובדים המצטיינים במוזיאון בגין ובמשכן הכנסת וקיימו מפגשים עם מנהל הרשות לאכיפה במקרקעין, אבי ברון כהן ושר האוצר, בצלאל סמוטריץ'.

מנהל הרשות לאכיפה במקרקעין, אבי ברון כהן: "מצויינות היא בראש ובראשונה לקיחת אחריות. המצטיינים של הרשות, הם שלקחו אחריות ועשו יותר ממה שציפו מהם, הם הקטר המושך והמאיר את הדרך. הרשות לאכיפה מוקירה ומעלה על נס את המצוינות ואת המצטיינים".

שר האוצר, בצלאל סמוטריץ': "נפגשתי עם העובדים המצטיינים של הרשות לאכיפה במקרקעין. הודיתי להם על העשיה והעבודה הקשה בשטח. הפעילות הזו שומרת על הסדר, על האכיפה ועל האיזורים שחייבים להישמר מפלישות ובניה שמבוצעת בחוסר תכנון. מדינת ישראל סומכת על עובדי רשות האכיפה ומגבה אותם בעבודה החשובה שהם עושים".

הרשות לאכיפה במקרקעין רואה חשיבות רבה בעידוד מצוינות, כמחזקת תרבות ארגונית חיובית וערכית התורמת להשגת המטרות והיעדים. על כן, הרשות תמשיך לטפח מצוינות אישית וארגונית, המתבטאת באכיפה מקיפה, כלל ארצית וחסרת פשרות עבור הציבור, המגנה על המרחב הציבורי ועל חוקי התכנון והבנייה.

13/06/2023

דרוש סטודנט/ית לאגף בכיר ועדות מקומיות 👨‍💻

קו''ח למייל : [email protected]

מספר מכרז : 06/23 🇮🇱

Photos from ‎הרשות לאכיפה במקרקעין‎'s post 19/04/2023

ממשיכים לשחרר את חופי הכנרת: הרשות לאכיפה במקרקעין במבצע אכיפה נוסף סובב כנרת

מפקחי מחוז צפון של הרשות לאכיפה במקרקעין, בשיתוף משטרת טבריה, מתפ"א ורשות המיסים, ביצעו היום (ד') תפיסה פלילית של כלי צמ"ה ונקטו צעדי אכיפה נוספים נגד מבנים וגדרות שנבנו בניגוד לחוק בתחום חופי ים כינרת ומנעו מהציבור גישה חופשית למים.

המבצע כלל בין היתר פעולות אכיפה ב-8 חופים שונים ותפיסת 13 כלי צמ"ה הקשורים לשלושה חניוני סירות סביב חופי הכנרת.

המבצע שנערך היום מצטרף לשורת פעולות ומבצעים מהחודשים האחרונים סביב הכנרת, ומביא לידי ביטוי את החלטות בית המשפט שקבעו כי הסרת עבירות בסביבה החופית מממשת את האינטרס הציבורי.

הרשות לאכיפה במקרקעין תמשיך לאכוף עבירות בתחומי חופי הכינרת ותמנע פעולות שימנעו מהציבור גישה חופשית למשאבי הטבע הציבוריים.

*קרדיט תמונות: הרשות לאכיפה במקרקעין ומשטרת ישראל*

03/04/2023

סטודנטים? מחפשים עבודה? בואו לעבוד איתנו! 👋🏼

כל הפרטים בפוסט ⬇️

Photos from ‎הרשות לאכיפה במקרקעין‎'s post 05/12/2022

משיבים את חופי הכינרת לציבור: הרשות לאכיפה במקרקעין ביצעה הריסה של גדרות במתחם ימק"א שנבנו בניגוד לחוק בתחום ים כינרת ומנעו מהציבור גישה חופשית למעיין ולים.

ההריסה בוצעה לאחר שנה של הליכים משפטיים שנוהלו על ידי הרשות לאכיפה במקרקעין תוך שהן בית משפט השלום והן בית המשפט המחוזי בערעור קיבלו את טענות הרשות לאכיפה וקבעו כי יש לקיים את צו ההריסה שהוצא על ידי הרשות.

הרשות לאכיפה במקרקעין תמשיך להקפיד ולאכוף כל בנייה לא חוקית חדשה בתחומי ים כינרת ותמנע כל מצב של הצבת עובדות בשטח שימנעו מהציבור גישה חופשית למשאבי הטבע.

07/09/2022

גרים במרכז הארץ? הפוסט הזה יעניין אתכם!

המאבק בעבירות הבניה בוועדות המקומיות במרכז הארץ עולה שלב: פרויקט "ערים" יוצא לדרך.

פרויקט "ערים" הינו פרויקט משותף של המדינה ומרבית הוועדות המקומיות במרכז הארץ. במסגרת הפרויקט יסופקו לוועדות המקומיות על ידי הרשות לאכיפה במקרקעין תצלומי אוויר עיתיים של איתורי התחלות בנייה חדשות בתחומן על מנת להטמיע את השימוש בכלי אכיפה זה, ויתקיימו מבצעי אכיפה משותפים של הרשות והוועדות המקומיות כנגד עבירות הבנייה שיימצאו.

רוצים לקרוא עוד על הפרויקט? קישור להודעה המלאה בתגובה הראשונה ⬇️

01/09/2022

נאבקים בתופעת המטרדים הסביבתיים: הרשות לאכיפה במקרקעין ביצעה בשיתוף יחידת מתפ"א של משטרת ישראל מבצע כנגד תחנות מעבר פיראטיות למיון פסולת ועפר בכפר קאסם.

מדובר על מתחמים בשטח כולל של 15 דונם שנמצאים בשטחים החלקאיים של כפר קאסם. המתחמים משמשים כתחנות מעבר פיראטיות למיון פסולת ועפר הפועלות ללא היתר, בניגוד לייעוד הקרקע ומהוות מטרד לסביבה.

במסגרת הפעילות נתפסו והוחרמו על ידי הכוחות כלי צמ"ה (ציוד מכני הנדסי) בשווי מוערך של 350 אלף שקלים.

להודעה המלאה לחצו על הקישור >> https://bit.ly/3Q4N9tt

15/08/2022

בעקבות פעולה של הרשות לאכיפה במקרקעין נסגר מתחם גלאמפינג לא חוקי שהוקם על גדות נהר הירדן על ידי המועצה האזורית גליל עליון.

לפי התכנית הותר למועצה האיזורית להקים חניון לילה שיכלול משטחים שישמשו את כלל הציבור להקמת אוהלים. בפועל, הוקם על המקרקעין מתחם מגודר ובו אוהלי קבע בעלות של כ- 700-900 ש״ח ללילה.

קישור להודעה המלאה בתגובה הראשונה ⬇️

03/08/2022

סטודנטים? מחפשים עבודה? בואו לעבוד איתנו! 👋🏼

כל הפרטים בפוסט ⬇️

#דרושים #סטודנטים #משרות #משרותבמגזרהציבורי

27/07/2022

נלחמים בתופעת ההשתלטות על השטחים הפתוחים והבנייה הלא חוקית על קרקעות חקלאיות.

הרשות לאכיפה במקרקעין ביצעה היום בשיתוף יחידת מתפ״א וכוחות נוספים של משטרת ישראל הריסה של 3 מבנים לא חוקיים בשטחים הפתוחים שסמוכים לגדרה שמכונים ״אדמות הביל״ויים״.

הריסה זו מצטרפת לפעילות רחבת היקף שמבצעת הרשות לאכיפה במקרקעין באזור השטחים הפתוחים של גדרה במהלכה נהרסו עד כה 26 מתחמים לא חוקיים.

קישור להודעה המלאה בתגובה הראשונה ⬇️

21/07/2022

הרשות לאכיפה במקרקעין פרסמה היום את דו"ח סיכום פעולות האכיפה בתחום התכנון והבנייה לשנת 2021.

רוצים לדעת מה מצב עבירות הבנייה במחוז בו אתם גרים ואילו פעולות נקטה הרשות למיגור תופעת הבנייה הבלתי חוקית?

כל הפרטים בדו"ח! קישור בתגובה הראשונה ⬇️

Photos from ‎הרשות לאכיפה במקרקעין‎'s post 20/07/2022

הרשות לאכיפה במקרקעין, בשיתוף עם שוטרי תחנת קאסם ויחידת מתפ"א ביצעו הבוקר הריסת מבנה מגורים לא חוקי בג׳לג׳וליה שנבנה תוך השתלטות על קרקע מדינה שייעודה בית עלמין.

הרשות לאכיפה במקרקעין ומשטרת ישראל ימשיכו לפעול בכל מקום ובכל זמן במאבקן בתופעת הבנייה הלא חוקית ולהסדרת שלטון החוק.

מצ״ב תמונות לפני ואחרי, קרדיט דוברות משטרת ישראל

20/06/2022

מחפשים עבודה? מעוניינים בעבודה משמעותית במגזר הציבורי? אנחנו מחפשים אתכם!

הרשות לאכיפה במקרקעין פירסמה מגוון משרות (דאגנו גם לכם סטודנטים 😉) וזו ההזדמנות שלכם להצטרף אלינו.

נשמע מעניין? לחצו על הקישור לפרטים נוספים >> https://bit.ly/3zNgWlS

#דרושים #משרות #משרותבמגזרהציבורי

14/06/2022

בעל/ת ניסיון בפיתוח הדרכה? מחפש/ת עבודה?

הרשות לאכיפה במקרקעין מגייסת מנהל/ת הדרכה וזו ההזדמנות שלכם/ן!

לפרטים נוספים והגשת מועמדות לחצו כאן >> https://ejobs.gov.il/gius/search #
מספר מכרז: 98831

#דרושים #משרות

Photos from ‎הרשות לאכיפה במקרקעין‎'s post 01/06/2022

נלחמים בתופעת ההשתלטות על השטחים הפתוחים והבניה הלא חוקית על קרקעות חקלאיות

הרשות לאכיפה במקרקעין ביצעה הבוקר בסיוע יחידת מתפ״א וכוחות נוספים של משטרת ישראל הריסה של מתחם לא חוקי בשטחים הפתוחים שסמוכים לגדרה.

מדובר במתחם שנבנה ללא היתר על קרקע חקלאית ומתפרס על כ-13 דונם. המתחם משמש כחממה לגידול תותים ובניגוד לייעוד הקרקע משמש גם כעסק מסחרי לקטיף עצמי, אירוח והפעלת קבוצות ואף למגורים של בעל המתחם.

הריסה זו מצטרפת לפעילות רחבת היקף שמבצעת הרשות לאכיפה במקרקעין באזור בשנה וחצי האחרונות במהלכה נהרסו עד כה 25 מתחמים לא חוקיים.

במקום מתחמים נוספים שמתנהל כנגדם הליך שיפוטי.

הרשות לאכיפה במקרקעין תמשיך במאבקה הנחוש למיגור התופעה ותפעל עד לפינוי מלא של המתחמים הלא חוקיים באזור.

Photos from ‎הרשות לאכיפה במקרקעין‎'s post 12/05/2022

הלילה נערך מבצע של הרשות לאכיפה במקרקעין בסיוע יחידת מתפ"א, מג"ב וכוחות נוספים של משטרת ישראל כנגד בתי עסק לא חוקיים בשכונת עיסאוויה במזרח ירושלים.

כנגד המתחמים ניתנו על ידי הרשות לאכיפה התראות לפני קנס על סך כולל של 325 אלף ש"ח בגין השימוש האסור במקרקעין והעבודה האסורה במקום.

שווי הכלים המשמשים לביצוע העבירה שנתפסו על ידי הכוחות מוערך בלמעלה מ-300 אלף ש"ח. בין הכלים נתפסו מלגזות, שופל, באגר וכיו"ב.

הרשות לאכיפה במקרקעין ומשטרת ישראל ימשיכו לפעול בנחישות בכלים העומדים לרשותן עד לפינוי מלא של המקום.

להודעה המלאה >> https://bit.ly/39oTgcf

קרדיט צילום: דוברות המשטרה

10/05/2022

המשימה הושלמה: פונו כל 63 המבנים הלא חוקיים במירון שיועדו לפינוי עד ההילולה; המבנה האחרון נהרס היום.

הרשות לאכיפה במקרקעין, בסיוע יחידת מתפ"א של משטרת ישראל, ביצעה היום הריסה של מבנה ישיבת "אור הרשב"י" במירון.

מדובר במבנה לא חוקי אשר ישב על שטח ציבורי, סיכל את התכנית המפורטת החדשה של מתחם הרשב"י והיה בתחום דרך הכהנים המתוכננת.

במהלך השנה האחרונה הרסה הרשות 63 מבנים מסוכנים ולא חוקיים שהתפרסו על כיותר מ-4,000 מ"ר באתר. היום, לאחר הריסת המבנה האחרון שיועד להריסה עד להילולה, השלימה הרשות לאכיפה במקרקעין בהצלחה את משימתה.

להודעה המלאה >> https://bit.ly/3P3MJnX

Photos from ‎איחוד הצלה‎'s post 28/03/2022

גאים בעובדים שלנו 👏🏼

צאו לעשות טוב ❤️

24/03/2022

סטודנטים וסטודנטיות? מעוניינים/ות להשתלב במגזר הציבורי? הפוסט הזה בשבילכם/ן.

הרשות לאכיפה במקרקעין מפרסמת מגוון משרות סטודנט וזו ההזדמנות שלכם/ן להצטרף אלינו!

לפרטים נוספים והגשת מועמדות:

משרת סטודנט בלשכה המשפטית >> https://bit.ly/36HXSsC

משרת סטודנט באגף משאבי אנוש >> https://bit.ly/3L8D10G

משרת סטודנט במחוז מרכז (תל אביב) >> https://bit.ly/37XAHLK

משרת סטודנט במחוז מרכז (רמלה) >> https://bit.ly/3iDBqUd

#סטודנטים #משרותסטודנט #דרושים

23/02/2022

מתעניינים/ות בתחום התכנון והבנייה? מעוניינים/ות להשתלב בעשייה הציבורית? אנחנו מחפשים אתכם/ן!

מחוז מרכז של הרשות לאכיפה במקרקעין מגייס מפקח/ת אכיפ/ה וזו ההזדמנות שלכם/ן!

לפרטים נוספים והגשת מועמדות לחצו על הקישור >>> https://bit.ly/3H9vxbj

#דרושים

21/02/2022

סטודנטים וסטודנטיות? מעוניינים/ות להשתלב בעשייה הציבורית? אנחנו מחפשים אתכם/ן!

הרשות לאכיפה במקרקעין מגייסת סטודנטים/ות ליחידותיה השונות וזו ההזדמנות שלכם/ן להצטרף אלינו.

לפרטים נוספים והגשת מועמדות:

משרת סטודנט ביחידה המרכזית (ירושלים) >> https://bit.ly/3JDRrVO

משרת סטודנט במחוז מרכז (רמלה) >> https://bit.ly/3Ha49dg

משרת סטודנט במחוז מרכז (תל אביב) >> https://bit.ly/3LPC4LO

#דרושים

14/02/2022

הסדרת הר מירון נמשכת: ״גשר הכהנים״ פורק.

במהלך הלילה ביצעה הרשות לאכיפה במקרקעין הריסה של "גשר הכהנים" במירון.

גשר הכהנים נהרס בשנת 2011 בהחלטת בית משפט, ונבנה מחדש שלא כחוק ובניגוד לתוכנית, חסם דרכי מילוט מהאתר והוכרז כמבנה מסוכן.

בתחילת החודש בית המשפט החליט לבטל את צו המניעה שהיה תלוי ועומד כנגד הריסתו של המבנה מאז אוקטובר 2021, תוך שהוא מקבל את כל טענות המדינה לעניין אי חוקיות הגשר ומסוכנותו.

19/01/2022

סטודנטים וסטודנטיות? מעוניינים/ות להשתלב בעשייה הציבורית? אנחנו מחפשים אתכם/ן!

הרשות לאכיפה במקרקעין מגייסת סטודנטים/ות ליחידותיה השונות וזו ההזדמנות שלכם/ן להצטרף אלינו.

לפרטים נוספים והגשת מועמדות:

משרת סטודנט ביחידה המרכזית (ירושלים) >> https://bit.ly/3qGzbEM

משרת סטודנט במחוז מרכז (רמלה) >> https://bit.ly/3GJFUmK

משרת סטודנט במחוז מרכז (תל אביב) >> https://bit.ly/32dcBtZ

Photos from ‎הרשות לאכיפה במקרקעין‎'s post 17/01/2022

נמשכות הפעולות להסדרת הר מירון: מתחם בוסקילה נהרס

במהלך הלילה (שני) פעלו עובדי הרשות לאכיפה במקרקעין במחוז צפון, בליווי משטרת ישראל ויחידת מתפ״א להריסת מתחם בוסקילה בהר מירון.

המתחם נבנה שלא כחוק ובניגוד לתוכנית, חסם נתיבי מילוט מהציון והוכרז כמבנה מסוכן.

מזה מספר שנים היה עניינו של המתחם תלוי ועומד בבתי משפט. לפני כחודשיים, קבע בית המשפט העליון ברשות השופט שטיין כי יש להרוס את המבנה.

הרשות לאכיפה במקרקעין תמשיך לפעול לפינוי והסרה מלאה של כלל המבנים שנבנו שלא כחוק באתר על מנת לאפשר תכנון ופיתוח קבע במקום והיערכות סדורה ובטוחה כבר להילולה הקרובה.

10/01/2022

במהלך הלילה, החלה הרשות לאכיפה במקרקעין לפרק את גשר דב, המוקד בו אירע אסון מירון ובו קיפחו את חייהם 45 אנשים מבאי ההילולה.

בתיאום עם המשנה ליועץ המשפטי לממשלה, הוחלט בחודש מאי האחרון כי הרשות תפעל להסרת כלל עבירות הבנייה והמבנים המסוכנים באתר. עד כה, הוסרו 50 מבנים מתוך 73 מבנים שמופו ובכלל זה כל הטריבונות, במות ההדלקה, מעברים וגשרים מסוכנים.

הרשות לאכיפה מאיצה את פעולות האכיפה על מנת לאפשר תכנון ופיתוח קבע באתר והיערכות סדורה ובטוחה כבר להילולה הקרובה.

Photos from ‎הרשות לאכיפה במקרקעין‎'s post 26/12/2021

בואו להכיר את הרשות לאכיפה במקרקעין!

רוצים לדעת מי אנחנו ומה המטרות שלנו?

כל הפרטים בפוסט ⬇️

Videos (show all)

נלחמים בתופעת ההשתלטות על השטחים הפתוחים והבנייה הלא חוקית על קרקעות חקלאיות. הרשות לאכיפה במקרקעין ביצעה היום בשיתוף יח...
הסדרת הר מירון נמשכת: ״גשר הכהנים״ פורק. במהלך הלילה ביצעה הרשות לאכיפה במקרקעין הריסה של "גשר הכהנים" במירון.גשר הכהנים...

Telephone