Zsolt
Kedvenc embered🕺
Miért történik mindig ez?? 😭
Jo hagyom maxon a zenet
fix direkt csináltad
*kacsintas*
Na most mar mindegy
Klasszik majális
31/12/2022
Boldog új évet nektek 🎉👀
14/09/2022
Minden sokkal szebb lesz, amikor megy le a nap, bár mondjuk ez a Mac n Cheese mindenhogy szép 🤩
Egyébként a fő összetevője a kesudio mellett egy zöldség. Annyit segítek, hogy nem répa.🤐
Ha kitalálod mi az, akkor hatalmas pacsi, de hamarosan jön a videó, recepttel ✌️
·
·
·
Shrek tészta vagy hívd ahogy szeretnéd 😂
100 gramm spenót az alap + liszt, itt aztán lehet érzésre főzni, mindenből rakj annyit, amennyit szeretnél, nem tudod elrontani ✌️
01/09/2022
Mióta nem eszem szóját kicsit többet kell gondolkodni, hogy mi legyen az ebéd, hiszen már nem lehet simán csak letudni egy kis sült tofuval. Nyilván egy tészta ilyenkor mindig a leggyorsabb és legjobb választás, ha annyira szereted ezt a fajta kaját, mint én.
Az a jó ebben a szószban, azon kívül, hogy mire a tészta megfő már kész is, hogy azt teszel bele amit szeretnél, olyan zöldségeket amiket csak találsz otthon, mindig epik lesz a végeredmény, pont ezért lett a neve a Bajnokok Tésztája.🔥😂
Holnap mutatom videóban, hogy hogyan csináld ✌️🎉
30/08/2022
Sziasztok, hogy vagytok? ✌️
Kattints ide a szponzorált hirdetés igényléséhez.