NK Sikirevci
Slavonac Bukovlje
NK Svačić Stari Slatinik
Škola nogometa HNK Željezničar
Predstavljamo vam sve sudionike 6. Međunarodnog No Limit kupa u kategoriji U15, #NoLimitKup

Nk Bjelovar 2
Još jedna od brojnih donacija gosp. Digala i naših prijatelja iz Italije.
Hvala.
Dobro nam došli
Dobrovac nas hrani bodovima...Mario Komljenović Šimun Krenek-Brko
Matija Murki Filipović je imao želju da se uslika sa ikonama! 😀💪⚽️

Hvala svima na čestitkama, samo ozbiljno :)

Nogometni klub Hajduk Pakrac osnovan je 1919. godine, te se trenutno natječe u međužupanijskoj ligi Brod-Požega.

Operating as usual

Photos from NK Lipik 1925's post 11/11/2021

!! POMOZIMO !!
Poštovani članovi kluba, navijači i prijatelji, molimo pomozite prijatelju i suigraču iz susjednog nam Lipika !

NK HAJDUK PAKRAC će sav prihod od ulaza sa subotnje utakmice donirati za Antonia i njegovu obitelj.
Utakmica se igra na Gradskom stadionu u Pakracu u 13:45h

Budimo humani i pomozimo!

HAJDUKU PORAZ, DOBROVCU REMI: Bod od devet mogućih – svi jedva čekaju zimsku pauzu - Pakrački LIST 08/11/2021

.

HAJDUKU PORAZ, DOBROVCU REMI: Bod od devet mogućih – svi jedva čekaju zimsku pauzu - Pakrački LIST Informativni portal grada Pakraca

05/11/2021

Iduću utakmicu protiv NK Požege najavio je naš osječki fakultetlija koji je neprekidno predan treninzima iako preko tjedna nije s nama:

"Nakon pobjede protiv Papuka spremni smo za derbi utakmicu ovog kola, iako nam neće biti niti malo lako jer je ekipa Požege odlična. Odlično smo trenirali tokom tjedna i posvetili se ovoj utakmici. Vjerujem u svoje suigrače i očekujem tvrdu, ali veoma kvalitetnu utakmicu s obje strane! "

Zbog nedostatka slike, jer uloviti mladog gospodina da se slika je teže nego doći do Ronalda objavljena je ova iz arhive!

#naprijedZeleni #samoHajduk 💚⚽️

30/10/2021

Završila je još jedna domaća utakmica, iako malo stresnije od očekivanog, no sve u svemu najbitnija je pobjeda i tri boda. Od početka naši igrači su imali posjed i veliku želju za postizanjem pogotka. Uvuklo se dosta nervoze u redove, no čim su dečki se primirili i dali gas postižemo pogotak u 29. minuti kada nakon udarca Krpana lopta se odbija do Zandone koji bez problema sprema loptu u mrežu. To je bio veliki vjetar u leđa i dečki furiozno dižu na 2:0 kada je Čuljak iz centaršuta lobovao golmana. Te tako završava poluvrijeme. Odmah početkom drugog nastavljamo u istom tonu i iz jedne malonogometne akcije s desne strane Benković petom šalje loptu na peterac koju Zandona mudro propušta i Grubišić mirno poentira u mrežu zbunjenih gostiju. Nakon toga veliki pad u koncentraciji gdje su gosti priredili nestvaran povratak u utakmicu. Što se desilo nikome još nije jasno, no nakon što gosti su izjednačili na 3:3, Petrović sa 30 metara puca i zabija prelijep pogodak i time primiruje i publiku i naše dečke. Zeleni na kraju pobjeđuju sa 4:3. Izgleda da kod nas ne može ništa bez drame kao i kod Hrvatske reprezentacije, ali na kraju su najbitnija ta 3 boda. Idemo se okrenuti ovaj tjedan dobrom treniranju i idućem kolu gdje gostujemo kod NK Požege. Čestitke našim momcima na pobjedi i što su dali sve od sebe da bodovi ostanu u Pakracu.

28/10/2021

Dragi naši pratitelji, navijači! Iako zbog raznih poslovnih te onih fakultetskih obaveza, naši igrači nisu imali vremena za medije i press pošto su rasuti svuda po raznim lokacijama od Bosne,neki često i na granici zapnu u gužvi,a drugi po Zagrebu i Osijeku. Nažalost bit ćete uskraćeni za izjavu igrača, no bez brige kao i svaka i ova utakmica mora biti najavljena. U subotu nas napokon nakon dva gostovanja očekuje domaća utakmica u kojoj dočekujemo Papuk iz Velike. Naši dečki su željni novih dokazivanja i vraćanja na pobjedničke staze. Jer kako bi im rekao naš predragi duhovni vođa, guru i velika ikona kluba, preuzvišeni Slavko Vuić: "Ako ne pobjedite, ići ćete kući pješke!" No sva sreća ovaj put igramo u Pakracu. Da se razumijemo ne prihvaćamo ništa osim pobjede. Iako će pakračka publika nažalost biti uskraćena neigranjem velikog fantazista Popovića koji još muku muči s ozljedom, te svima dobro poznatog lijevonogog topnika poznatijeg pod kodnim imenom "Hodajući Grm" a.k.a. Filip Dietzman, zbog nepažnje i trećeg žutog kartona i naravno našeg prvog vratara,takozvane hobtnice Andrije Putaka kojeg također muči problem male ozljede. Sigurni smo da unatoč tome sveprisutni će moći uživati u dobro poznatoj fantastičnoj igri naših Zelenih predvođenih kapetanom Baškierom koji predvodi čvrsti obrambeni blok. Našim fantazistima vezistima koji vezu kao Barcelona u one zlatne dane da se ljudi ponekad zapitaju što takvi igrači rade baš kod nas u Pakracu. Da ne zaboravimo i mlade napadače koji su kako bi naš trener Šeki rekao gladni gola i samo čekaju lopte kojima će izluđivati obranu suparnika. Bilo bi lijepo da publici pružimo užitak u utakmici na kakav su navikli, a poslije onda svi možemo to proslaviti kako samo mi znamo. Dođite i podržite nas u novom pohodu na bodove u što većem broju. Vidimo se na gradskom stadionu u 15:15h u subotu.

#naprijedZeleni #samoHajduk ⚽️💚

24/10/2021

Nažalost naši dečki se vraćaju kući praznih ruku! Nakon tvrdog prvog poluvremena u kojem smo bili i bolja ekipa, sve do 10 minuta pred poluvrijeme gdje domaćini preuzimaju inicijativu. Dosta prilika s obe strane, no poluvrijeme završava 0:0. U drugom poluvremenu gosti zabijaju 3 gola iz dosta naših nepažnji, no što je tu je. Utakmica završava 3:0. Čestitke protivnicima na fer i zasluženoj pobjedi. Ne treba klonuti nego se već okrećemo idućem kolu u kojem dočekujemo Papuk iz Velike na domaćem terenu. Nema predaje!

23/10/2021

Utakmicu 10.kola najavio je naša mlada nada Matija Benković :

"Sutra nas očekuje tvrda i zahtjevna utakmica protiv dobro organizirane ekipe. Očekujemo tvrdu utakmicu i dobro postavljenog protivnika. Mi ćemo dati sve od sebe da dođemo do nova tri boda i nove pobjede. "
Utakmica se odigrava u 15.15h u Požegi.

16/10/2021

Očekivana pobjeda naših Zelenih na gostovanju protiv vrlo mlade ekipe Budainke. Pregršt prilika naše ekipe koje su promašene,no zabili smo 7 komada. Strijelci za nas su bili Čakarić dva p**a, Zandona dva p**a, Čuljak, Krpan i Majdanac. Čestitke našim igračima na pobjedi, a posebno našem mladom vrataru Mihaelu Balogu na debiju u seniorskom nogometu. Idemo dalje još jače i iduću utakmicu gdje u goste idemo Vidovcima.

15/10/2021

Utakmicu 9.kola koju gostujemo kod NK Budainke najavio je naš Ivan Keć:

"Nakon što smo prekinuli loš niz u prošlom kolu pobjedom nad Sibinjom želimo u istom tonu nastaviti i ovu utakmicu. Iako je Budainka na dnu tablice ne treba to olako shvatiti. Super smo trenirali i odlična je atmosfera u ekipi. Idemo od prve minute dati maksimum i donijeti nove bodove kući. Nema opuštanja!

09/10/2021

Odlična predstava naših Zelenih u Pakracu. Od početka su naši dečki ušli maksimalno borbeno i čvrsto u utakmicu. Cijelo poluvrijeme dominirali,no gosti su imali mrtvu šansu krajem poluvremena nakon nepažnje,no Putak to odlično brani. Poluvrijeme završava 0:0,a onda dečki ulaze u drugo poluvrijeme s dvije brzine više. Dominacija se isplaćuje u 51' kada akcija koja je počela od obrane,dubinska lopta završila je kod Čuljka koji upošljava Zandonu na drugoj stativi koji zabija za 1:0. Vrlo brzo su naši dečki jednom kontrom razmontirali goste i nakon dubinske Zandone gostujući igrač uklizuje i zabija neviđeni autogol s 35 metara. U 72' sudac dosuđuje penal za goste,a još sada ni gostima,ni nama ni svima prisutnima nije jasno zašto je sviran i gosti zabijaju za 2:1. To naše dečke nije pokolebalo i u 87' Dietzman majstorski sa ruba šesnaesterca zabija u drugi ćošak gola i riješava utakmicu! Možemo samo čestitati našim dečkima na igri i borbenosti koju su prikazili! Bravo Zeleni i idemo dalje još jače.

09/10/2021

Gol za 3:1 zabija Filip

08/10/2021

Utakmicu 8.kola protiv NK Mladosti iz Sibinja najavio je naš Filip Dietzman:

"Vraćamo se na svoj teren nakon neugodnog i bolnog poraza iz Donjih Andrijevaca željni iskupljenja i bolje igre. Ekipa Mladosti je kvalitetna ekipa koja se sigurno ne dolazi predati, ali teren je jedino mjerilo. Vidimo se sutra u 15:45!

08/10/2021
07/10/2021

U subotu se vraćamo na naš teren i odigravamo 8.kolo MŽNL protiv NK Mladosti iz Sibinja s početkom u 15:45. Vidimo se na stadionu!

03/10/2021

Iako osakaćeni nedostatkom nekoliko prvotimaca naše snage su pružile odličan otpor odličnom protivniku iz Andrijevaca. Od prve minute naši dečki ulaze odlučno u utakmicu i drže loptu i inicijativu na terenu. Kasnije su to u 15.minuti okrunili odličnom i školskom akcijom kroz par paseva i zatim Grubišić izvanredno šalje dubinsku loptu i izbacuje Zandonu, koji to mirno zabija za 1:0. Unatoč dobroj igri vrlo brzo primamo gol iz kontre i rezultat je 1:1, krajem poluvremena domaćin povisuje na 1:2 iz jedne kontre i tako se odlazi na odmor. Cijelo drugo poluvrijeme su naši dečki držali loptu i pokušavali doći do izjednačenja no u završnoj fazi je to malo štekalo. Gosti koriste naše pogreške i podižu rezultat na nerealnih 1:4 s obzirom na igru, iako ne možemo umanjiti kvalitetu izvrsnog domaćina. Prijetili su opasno još mnogo p**a, ali stoperski par Kligl i Baškiera s Putakom na vratima su spašavali naš gol. S tim rezultatom utakmica i završava. Okrećemo se sad idućoj utakmici koju igramo kod kuće protiv Sibinja. Idemo trenirati ovaj tjedan i vratiti se još jači!