NK Čazma - NK Ferdinandovac 1:0 (06.11.2021)
Photo by Davor Kirin-Photography

07/11/2021

Sažeci utakmice 11.kola 4.HNL BJ-KC-VT
NK Čazma - NK Ferdinandovac 1:0

ČETVRTA NOGOMETNA LIGA – 11. KOLO: Velika pobjeda nogometaša Čazme - Bjelovarac 06/11/2021

ČETVRTA NOGOMETNA LIGA – 11. KOLO: Velika pobjeda nogometaša Čazme - Bjelovarac

ČETVRTA NOGOMETNA LIGA – 11. KOLO: Velika pobjeda nogometaša Čazme - Bjelovarac U subotu su odigrane samo četiri utakmice 11. kola četvrte lige u kojima su domaće momčadi bile stopostotne. Bilogora 91 poigrala se je s Graničarom iz Legrada kojeg je razbila rezultatom 9:0, Đurđevački Graničar nije imao milosti prema imenjaku iz Bušetine, Tehničar iz Cvetkovca nije se ...

[11/06/21]   Pobjedaaaaa
Ferdinandovac je došao u Čazmu po bodove, ali dečki su plakali za vrijeme tekme radi nekih faulića, a i otišli su doma tužnog lica. Bar smo ih počastili sa večericom koju je Brzi Ruška dofural iz Fokusa.

Tvrda i dobra utakmica, dvije prečke i stative za obje ekipa, nekoliko zicera, međutim, naši momci su pokazali karakter i u 88. minuti nakon odlične kontre, na asistenciju Tomaševića, Grgić pogađa za erupciju na tribinama čazmanskog stadiona.

NK Čazma - NK Borac Imbriovec (2-1)

Pobjeda protiv jednog jakog i tvrdog protivnika, koji su se pokazali kao jedna od boljih ekipa koja je došla u Čazmu.
Ali visoki pritisak se isplatio, u 7. Minuti već vodimo 2-0.
U 1. minuti imamo korner, Birt odlično pogađa Volarića koji u maniri vrhunskih strijelaca zakucava glavom za 1-0.
5 minuta nakon toga odlična kontra naših, Želimorski podvaljuje Kirinu koji zabija za 2-0
Nakon toga su gosti malo preuzeli konce igre, ali uspjeli su samo ublažiti svoj poraz.

Bravo plaviiiiiii

16/09/2021
11/09/2021

Nažalost, poraz u Đurđevcu.
NK Graničar - NK Čazma (2-1)

Prvo poluvrijeme završilo je 0-0. U 68. minuti dolazimo do vodstva preko Vranića.
Nakon toga sudac sudi dva kaznena udarca za domaćine koje oni i realiziraju. Propustili smo još nekoliko odličnih prilika i žalimo za 3 boda.

Nakon utakmice naši momci pokazali su karakter i iza sebe očistili svoju svlačionicu za primjer. Bravo momci

09/09/2021
09/09/2021

Nakon prve ovosezonske pobjede u prvenstvu, uslijedila je i pobjeda u kupu NSBBŽ.

08/09/2021

Nakon pobjede u prvenstvu, očekuje nas utakmica županijskog kupa.

07/08/2021

Dragi naši navijači i navijačice, ako ste mislili da smo objesili kopačke o klin grdno ste se prevarili 😁. Bili smo na zasluženom ljetnom odmoru. Trenutno su u punom jeku pripreme za početak nove sezone 2021/2022 4. HNL BJ-KC-VT ⚽️. Ovim putem želimo izraziti veliku dobrodošlicu svim novim igračima, veliku zahvalnost svima koji su ostali i sa druge strane onima koji su nas napustili želimo puno sreće u novim izazovima... 💪

21/06/2021

9. memorijal Dominika Deželića

Nogometni klub Čazma organizira 22.06.2021. na gradskom stadionu turnir za dječake rođene 2010/11 godine:
"Turnir organiziramo u spomen na Dominika Deželića, tragično preminulog dječaka koji je bio naš član. Službeni naziv turnira je „MEMORIJAL DOMINIKA DEŽELIĆA“ i ove godine održat će se deveti put", poručuju iz NK Čazme.

Kao i svake godine, Grad Čazma osigurat će pehare i medalje za tri prvoplasirane ekipe te statue za najboljeg strijelca, igrača i golmana.

Turnir se održava 22.06.2021.(utorak) od 9-19 sati na stadionu u Čazmi.

Photos from Grad Čazma's post 21/06/2021

Tradicija je ono što moramo čuvati.
Odlično druženje za kraj jedne lijepe sezone 😊

Photos from Nogometni klub Čazma's post 14/06/2021

Tablica nakon zadnje utakmice i članak iz Bjelovarskog lista.

14/06/2021

U subotu je odigrano i zadnje kolo ove sezone. Naši momci su završili na odličnom 8.mjestu. Moglo je to i bolje uz malo sreće i truda, međutim, ako uzmemo u obzir da smo najmlađa ekipa u našem natjecanju, te su svi dečki domaći Čazmanci, za razliku od drugih klubova koji imaju barem 4-5 vanjskih igrača i skupo su plaćeni moramo biti ponosni na rezultat naše ekipe. MOMCI BRAVO

Subotnju utakmicu i suđenje nećemo komentirati, poluvrijeme 0-0 i odlična igra naših, da bi nas sudac iskartonirao i isključio Želimorskog u početku drugog poluvremena, tko je bio i vidio dovoljno je.

Čestitamo Bilogori na naslovu prvaka, zasluženo prvaci.

Također se želimo zahvaliti predsjedniku Robertu Milčiću, gospodinu Nevenu Vrlcu, Kristijanu Karasiću, Ivanu Beljanu, Jurici Jurini i cijeloj ostaloj upravi na trudu i podršci koju su davali dečkima, pronalazili sponzore i uvijek bili uz dečke.

Ne smijemo zaboraviti ni našeg fizija Stjepana Kezelu, uvijek je naše dečke spremio i zakrpao za tekmu kod neke ozljede.

Čestitamo i treneru Neviju Birtu, te njegovom pomoćniku Boži Vukoviću što su uspjeli svaku tekmu izdržati šokove i naše mlade momke motivirati i pokazati im pravi put i značenje sporta.

Na kraju hvala Vama svima, navijačima i simpatizerima što ste nas bodrili što virtualno što na tribinama. Službeno smo od saveza dobili potvrdu da smo klub sa najviše gledatelja na domaćim utakmicama.

IDUĆE SEZONE IDEMO NA PRVO MJESTO, JOŠ JAČI I ISKUSNIJI

KRV I PLAZMU, ZA NK ČAZMU

Photos from Nogometni klub Čazma's post 10/06/2021

Nakon pobjede u Predavcu došli smo tako i do zadnjeg kola ove sezone, vrlo dobre sezone za naše momke.
Uvjerljivo najmlađa ekipa našeg ranga natjecanja uz nekoliko iskusnih igrača trenutno se nalazi na 7. mjestu.
Bilogora u subotu dolazi u Čazmu po pobjedu kojom bi osigurala naslov prvaka i jedino im pobjeda dolazi u obzir ukoliko Ferdinandovac pobjedi u Legradu, međutim naši dečki rijetko gube pred svojim navijačima, tako da, Bilogora će imati težak posao u Čazmi.

07/06/2021

(Bjelovarski list)
Odlična partija naših igrača jučer na Brani u Predavcu

Sada pripreme i odmor za subotu kada u Čazmi dočekujemo NK Bilogoru.

NK Dinamo - NK Čazma 1:3

[06/06/21]   Danas naši momci gostuju kod Dinama, ali onog Predavačkog.

NK Dinamo Predavac- NK Čazma
18:00h

Videos (show all)

NK Čazma - NK Ferdinandovac  1:0 (06.11.2021)
Sažetak utakmice NK Čazma - NK Pitomaca

Address

Omladinska
Cazma
43240
Other Cazma gyms & sports facilities (show all)
Sport Plus Sport Plus
Cazma, 43240

Sport Plus je sportska udruga koja je osnovana s ciljem promicanja, razvitka i unapređenja sporta i rekreacije djece i mladih.