arhcitekt

arhcitekt

Sdílet

ar chci tektura

Photos from arhcitekt's post 10/10/2023

Památník Tomáše Bati pofocen a pošudlán 💅🏻

Kdyby se náhodou stalo, že to nebudou používat jako památník, dám tam kytky a budu tam žít s dvaceti kočkama 🫡

A vždycky mi přijde hodně zábavný, když má budova instagram, chi chi🌝

Photos from arhcitekt's post 26/07/2023

Plzeň byla je dobrá 🫶🏻

Photos from arhcitekt's post 21/11/2022

Klenby v Krumlově
protože tam asi žádnej strop není rovnej.

12/10/2022

Dejvický neony ✨bistro.cafe

Klasickej neon není jen s Neonem! V trubici se podle potřeby barvy nachází i další plynoše 🔥
Neon v čiré nebo opálové trubici dával červenou barvu, v trubici ze světle žlutého skla oranžovou barvu. Helium dávalo v čiré trubici světle růžovou barvu, ve žluté trubici tmavě žlutou a ve světle žluté trubici žlutou barvu. Neon s parami rtuti obohatil škálu o další barvy – v čiré nebo opálové trubici svítil modře a ve světle žluté zeleně. Sodíkové páry v čiré trubici svítily žlutě atd. Různými kombinacemi zabarvených trubic a plynů bylo dosahováno různých dalších odstínu modři, červeně, žlutě či zeleně. 🚦

Photos from arhcitekt's post 14/08/2022

Školka - hadík lýbý, ale mohla vypadat a fungovat mnohem líp.
Areál školky se nachází v Dejvicích, v blízkosti ulice Evropská. Na pozemku se původně nacházel objekt bývalých jeslí a mateřská školka. Oba objekty byly určeny k demolici a jejich místo měla zaujmout námi navrhovaná školka. K demolici původní školky nakonec nedošlo. Pokud by její zachování bylo již v zadání, návrh by vypadal jinak. Při návrhu byl v severní části pozemku ponechán prostor pro případnou budoucí zástavbu, která měla také do budoucna odstínit areál školky od hluku z Evropské ulice. Jenže ani tahle fajnová vize se nenaplnila.

Takže místo další školky jenom pro děti jsme mohli na šestce mít komunitní centrum pro všechny, které ale funguje hlavně jako školka.
Aspoň je ale hezká, dětem se tam líbú a nevypadá jako ta zrůdička na Letný.

Photos from arhcitekt's post 03/06/2022

Pražský pasáže 🤍
Na václaváku jich z hlavy napočítám třeba deset. A každá je moc pjekná 🌞

Photos from arhcitekt's post 31/05/2022

Vždycky když odevzdám ateliéry, jsem ráda za to co dělám, protože všechny ty snahy stres a nespánek za to stály, protože je z toho něco krásnýho. Třeba galerie Na Františku.

21/05/2022

Tenhle týpek dostává velkej hejt (oprávněně), ale tenhle pohled je dobrej.
Jinak ho taky nemám ráda, protože se tam nehodí. Jméno Květinový dům je spíš asi zábavná sranda, dole je Primark, nahoře kancly. A Václaváku by spíš prospělo něco kulturnějšího, no.
Ale večer mu svítí křivky. 🌝

22/04/2022

Pasáž
průchod
podchod
*tun tun*
cojeco
a jak to rozpoznat mám?!

12/02/2022

KDy uŽ z ToHo sUndAJ teN IGeLit hahaHa

CIIRC je ETFE fóliivá micina, která nutí dejvičáky k pitomejm vtípečkům. Ale spíš se nelíbí. Já to jako chápu, ale zároveň má skleněný schody, takže nabízí možnost koukat pod sukně a kilty. Aj lajk.

31/01/2022

Na náměstí v Berouně jsou dva obchodní domy - Máj a Květ.
Berouňáci jsou takový vtipálci totiž 🔥

19/01/2022

Kuřecí neon - líbí.

Chcete, aby vaše společnost byla nahoře v seznamu automobilových společností ve měste Podnikatel?
Klikněte zde pro získání vašeho sponzorovaného zápisu.

Internetová stránka

Adresa

Plzen
30116