STARLING

STARLING

Delen

Natuur - Fotografie // Workshops - Reizen met de beste gidsen van de Benelux.

Fotoverslag Fotografiereis naar de USA 17/06/2026

REISVERSLAG - ROUTE 66 MET JEFFREY 🇺🇸 📸

In april 2026 deden we met STARLING een unieke roadtrip langs de bekendste weg ter wereld: Route 66. Jeffrey Van Daele trok met enkele reizigers door het Amerikaanse landschap op zoek naar de mooiste taferelen en uitzichten. Geniet mee van het mooie verslag en de foto's van deelnemer Peter Dewever.

Fotoverslag Fotografiereis naar de USA In april 2026 deden we met STARLING een unieke roadtrip langs de bekendste weg ter wereld: Route 66. Peter Dewever schreef een mooi verslag.

16/06/2026

HET AANSTEKELIJK ENTHOUSIASME VAN JAN 😸

Jan Kelchtermans is misschien wel de meest begeesterde natuurgids van de Benelux. Het volgen van lynxen door Europa is een van zijn grootste passies. Na jaren ervaring krijgt hij nog steeds hartkloppingen wanneer hij oog in oog staat met het mythische dier. Geniet mee van de manier waarop hij vertelt over een van die ontmoetingen op een recente reis naar Spanje.

👉 Wil je meer horen? Beluister de aflevering met Karl Van Ginderdeuren en Jan nu via jouw favoriete podcastplatform.

🎥 https://www.youtube.com/watch?v=kJs5E7vzzlg&t=539s
🎧 https://paaiplaats.simplecast.com/episodes/waarom-geen-enkele-mens-ooit-alle-42-katachtigen-zag-jan-kelchtermans-zar-er-al-30

Photos from STARLING's post 15/06/2026

OOG IN OOG MET EEN TUIMELAAR!

Tijdens onze natuurreis naar Bretagne vorig jaar maakte de groep een wel heel bijzonder moment mee. Hoewel er een boottocht gepland stond om zeevogels en zeezoogdieren vanop de eerste rij te bekijken, werd dé waarneming van de reis vanaf de kade gedaan. Daar zwom namelijk deze tuimelaar onverstoord rond, zich schurend aan de landvasten en nieuwsgierig kijkend naar die bende tweevoeters die daar wel heel enthousiast stonden te wezen.

Zo oog in oog staan met een dolfijn, die je normaal gezien enkel van ver of in een glimp te zien krijgt, is natuurlijk een unieke ervaring. De kans dat deze dolfijn nog in het haventje rondzwemt tijdens onze volgende reis naar Bretagne dit najaar achten we klein, maar in deze prachtige uithoek van Frankrijk staan er ons altijd wel onvergetelijke momenten te wachten!

In het kielzog van onze ervaren gidsen Luc Van Assche en Guido Rappé verwachten we opnieuw een heel bijzondere editie van deze natuurreis naar Bretagne. De reis is gegarandeerd en er zijn nog plaatsen vrij, dus aarzel niet om mee te gaan!

📅 29 aug - 7 sept 2026 / Natuurreis naar Bretagne: zeefauna, habitats en een vleugje geschiedenis

👉 Meer info via https://www.starlingreizen.be/reizen/natuurreis-naar-bretagne-zeevogels-in-frankrijk-2026/

📷 Billy Herman & Katelijne Bohy

Photos from STARLING's post 15/06/2026

FOTOGRAFEREN EN GENIETEN IN HET MOOIE BULGARIJE

Vandaag vertrekken we op fotografievakantie naar Bulgarije. 🌄 🦋

Bulgarije is een verborgen parel, en we gaan er volledig in op. Tegelijk zoomen we in op de kleinste diertjes en plantjes die we tegenkomen, want ook daar schuilt een bijzondere schoonheid.

Gids Rob Blanken leert ons de kneepjes van het vak. Hij ontwikkelde door de jaren heen een geheel eigen fotografiestijl die hem al meerdere prijzen opleverde.

Een week bijleren, inzoomen op details en volop genieten. 🇧🇬 💛

📸 1-3 © Rob Blanken, 4 © Emil Enchev

Fotografiereis naar Canada 14/06/2026

GEGARANDEERD VERTREK - VANCOUVER 2027 🇨🇦

📸 🐻 Onze fotografiereis naar Canada met Jeffrey Van Daele staat amper online of hij is al gegarandeerd! We verwachten dus nog boekingen de komende dagen. Verzeker je snel nog van die laatste plaatsen op deze exclusieve fotografiereis!

👉 Inschrijven kan hier:

Fotografiereis naar Canada Op deze fotografiereis word je begeleid door een topfotograaf. Ontdek de natuur op Vancouver Island en de prachtige Rocky Mountains.

Reisverslag natuurreis naar Bieszczady in Polen 14/06/2026

BIESZCZADY OP ZIJN BEST - REISVERSLAG 🇵🇱

😺 🐺 Van spectaculaire ontmoetingen met lynxen, wolven en bruine beren tot indrukwekkende kuddes wisenten en zeldzame vogelsoorten: Bieszczady, een van Europa’s laatste echte wildernissen, overtreft alle verwachtingen.

🐻 Jan Kelchtermans en Mark Kaptein zijn twee gidsen in ons team die maar niet genoeg kunnen krijgen van dit gebied. Constant moet je op je hoede zijn voor het wild rondom jou. Geniet mee van dit prachtige reisverslag, geschreven door Jan over een van hun reizen. 🌳

👉 In oktober trekken we terug met Mark Kaptein naar de Poolse wildernis. Daar zijn nog plekken voor vrij. Ontdek het hier: https://www.starlingreizen.be/reizen/natuurreis-naar-bieszczady-in-polen-het-yellowstone-van-europa/

https://www.starlingreizen.be/blog/reisverslag-natuurreis-naar-bieszczady-in-polen-wanneer-de-natuur-alle-verwachtingen-overtreft/

Reisverslag natuurreis naar Bieszczady in Polen Van spectaculaire ontmoetingen met lynxen, wolven en bruine beren tot indrukwekkende kuddes wisenten en zeldzame vogelsoorten: Bieszczady, een van Europa's laatste echte wildernissen, overtreft alle verwachtingen.

Photos from STARLING's post 13/06/2026

VOGEL- EN NATUURSPEKTAKEL IN IJSLAND

Vandaag vertrekken we op vogel- en natuurreis naar IJsland. ⛰️🐦

We laten de spectaculaire fauna van IJsland op ons afkomen. Zo bezoeken we onder meer Snæfellsnes, de Westfjorden, Húsavík en Mývatn, waar je kans maakt om duizenden zeevogels, papegaaiduikers, orka’s, walvissen en andere bijzondere diersoorten te observeren tijdens excursies, boottochten en walvissafari’s.

Brecht De Meulenaer zal ons bijstaan op deze reis. Als ervaren natuurgids en avonturier is hij de geknipte man om deze trip te begeleiden. Hij kent IJsland als zijn broekzak dus kwaliteit gegarandeerd.

Dit worden ervaringen om nooit te vergeten! 🇮🇸 💙



📸 © Johan Verbanck

Photos from STARLING's post 13/06/2026

LITOUWEN DOORKRUISEN OP ZOEK NAAR VOGELS

Vandaag vertrekken we op vogelreis naar Litouwen, we doorkruisen het land van west naar oost! 🧳 🐦‍⬛

Op deze reis naar Oost-Europa maken we kans op maar liefst 190 vogelsoorten. Van de Baltische kust tot het diepe binnenland. Overal is het uitkijken naar hoogtepunten in de lucht. Denk aan parelduiker, schreeuwarend, wespendief, duinpieper, ruigpootuil, grauwe fitis, ortolaan en nog veel meer.

Onze deskundige begeleider is Johan Debuck. Iedereen kent hem als de joviale, goedlachse en uiterst onderlegde vogelgids. Hij kent de streek goed en zal ons zonder twijfel naar de beste plaatsen brengen om onze lijsten af te vinken.

We maken ons op voor veel mooie waarnemingen. 🇱🇹 💛



📸 © Sabine Ongenae

Photos from STARLING's post 13/06/2026

DE INDRUKWEKKENDE DONAUDELTA EN DE MAGISCHE KARPATEN

Vandaag vertrekken we naar Roemenië voor een natuurreis met Landschap vzw. 🚢 🐻

Het eerste deel van de reis brengen we door op een speciaal ingerichte boot. Daarmee varen we de Donaudelta af en genieten we van al de flora en fauna om ons heen. Het tweede deel speelt zich af in de Karpaten. We hopen om er de mythische bruine beer tegen het lijf te lopen.

Alles wordt in goede banen geleid door de gidsen van Landschap vzw. Door hun kennis, expertise en passie weten ze altijd een topreis te voorzien voor de deelnemers.

Benieuwd wat de Roemeense natuur in petto heeft dit jaar. 🇷🇴 💚



📸 © Jan Loos

Photos from STARLING's post 12/06/2026

GIDS IN DE KIJKER - MARK KAPTEIN

✨ Jonge, enthousiaste en onvermoeibare natuurgids met een passie voor roofdieren.

🐺 😺 Mark Kaptein is een gepassioneerde wildlife-onderzoeker en natuurgids met een bijzondere specialisatie in grote roofdieren, opgebouwd tijdens jaren van veldwerk in Zuid-Afrika en Zambia. Dankzij zijn hands-on ervaring met cheeta's, luipaarden, wolven en leeuwen, gecombineerd met een aanstekelijk enthousiasme en een neus voor avontuur, neemt hij je als gids mee in de fascinerende wereld van wilde dieren. Een reis met Mark is een echte totaalbeleving.

🧳 Wil je ook eens ondergedompeld worden in de wereld van Mark? Grijp dan je kans en schrijf je in voor een van zijn reizen. Meer info vind je hier: https://www.starlingreizen.be/reizen/?q=Mark%20Kaptein

Wilt u dat uw bedrijf hét hoogst genoteerde Reisbureaus in Waregem wordt?
Klik hier om uitgelicht te worden.

Telefoon

Adres

Waregem