Parukeri AIDA

punojm ne fushen e parukeris e kozmetikes me nje eksperienc pune 10 vjecare

Fonctionnement normal

[06/22/16]   Te dashura vajza!
Vera tashme erdhi dhe ne femrat kujdesemi me shum per veten per lekuren per floket per thonjte dhe me e rendesishmja depilimi .
Parukeri AIDA vjen me super oferta per kte sezon veror ju mirepresim ! Ne mendojm per ju!

Timeline Photos

Photos from Parukeri AIDA's post

Timeline Photos

Timeline Photos

Lyerje prerje krehje dhe trajtim i fytyres kundra njollave dhe pikave te zeza te realizuara ne sallonin ton flm qe na e besoni ne kujdesin e bukuris tuaj

Timeline Photos

Photos from Parukeri AIDA's post

Timeline Photos

Timeline Photos

Timeline Photos

Photos from Parukeri AIDA's post

Timeline Photos

Timeline Photos

Timeline Photos

Timeline Photos

Timeline Photos

Timeline Photos

Photos from Parukeri AIDA's post

Si te bera vet mir duken

Ndryshim i ngjyres pa as nje demti por vetem shkelqim flm ylli qe zgjedh sallonin tim per ndryshim

Timeline Photos

Timeline Photos

Timeline Photos

Timeline Photos

Timeline Photos

Shatush arritje perfekte

Photos from Parukeri AIDA's post

Timeline Photos

Lyerje prerje dhe krehje

Super si per yllin tim

Thjesht dhe bukur

Timeline Photos

Timeline Photos

Timeline Photos

Vous voulez que votre entreprise soit Enterprise la plus cotée à Laprugne?

Cliquez ici pour réclamer votre Listage Commercial.

Téléphone

Adresse


Perball Drejtoris Doganave Laprak
Laprugne