TeleAlb Sport

TeleAlb Sport

Bayern Munich - Inter 0-2 | All Goals and Highlights 27.07.2017 HD

Inter mposht Bayernin e Munihut me rrezultat 2-0
Video ⬇⬇

SUBSCRIBE for more videos :)

FC Schalke 04 vs Neftci Baku - 1-0 | Goal and Highlights | 26.07.2017 HD

FC Schalke 04 vs Neftci Baku - 1-0 | Goal and Highlights | 26.07.2017 (Video) ⬇⬇

SUBSCRIBE FOR MORE VIDEOS :) . My page: https://www.facebook.com/telealb/ My Instagram profile: https://www.instagram.com/telealb Music from : hhttp...

Alvaro Morata 2017 | Welcome to Chelsea (Official)

Morata tek Chelsea | Zyrtare

(VIDEO) ⬇⬇
https://youtu.be/a07Y9VYxPpU

Subscribe to my channel for more.

Neymar to PSG confirmed |2017

Neymar tek PSG për 222 milion euro!!!

SUBSCRIBE for more videos

Pierre-Emerick Aubameyang 2017 * WELCOME TO CHELSEA * !!!

Aubameyang tek Chelsea !!!

Subscribe for more videos.

ALVARO MORATA TO AC MILAN | BREAKING NEWS | MUST WATCH

Alvaro Morata transferohet në AC MILAN !!!

Sky Sports:
Manchester United thuhet se është shumë pranë transferimit lojtarit të F.C. Internazionale Milano, Ivan Perisic për një shumë rreth 36 milion euro.

telealb.com

Formacionet e mundshme Manchester City – Real Madrid ( FOTO ) | TeleAlb

Formacionet e mundshme Manchester City - Real Madrid

telealb.com Formacionet e mundshme Manchester City – Real Madrid ( FOTO ) Formacionet e mundshme Manchester City – Real Madrid 2016-04-26 Jasmin sejfuli tweet

telealb.com

11-shja e preferuar e Iker Casillas ! (VIDEO) | TeleAlb

telealb.com

telealb.com

Lojtaret e ftuar te Real Madrid-it kunder City-t (FOTO). | TeleAlb

telealb.com Lojtaret e ftuar te Real Madrid-it kunder City-t (FOTO). Lojtaret e ftuar te Real Madrid-it kunder City-t (FOTO). 2016-04-25 Jasmin sejfuli tweet

Kush mendoni se do ta fitojë sivjet Ligën e Kampionëve?

[03/23/16]   E FUNDIT:
Belgjika ka anuluar miqesoren kunder Portugalise per shkak te rrezikut nga sulmet terroriste.

TERRORIZMI NUK KA FE!

El Classico po afron ...

Like & Share ...

telealb.com

Megjithatë, në një aspekt Messi dhe CR7 janë lojtarët më të dobët në La Liga | TeleAlb

telealb.com Megjithatë, në një aspekt Messi dhe CR7 janë lojtarët më të dobët në La Liga Cristiano Ronaldo dhe Lionel Messi janë dy lojtarët më të mëdhenj që ka parë bota e futbollit në vitet e fundit. Por, megjithatë ekziston diçka që këta dy lojtarë i bënë më të dobëtit në La Liga. Jemi duke folur për precizi…

Sot ka ditelindjen legjenda Ronaldinho.

✓World Cup
✓UCL
✓Copa Libertadores
✓Copa América
✓Confed Cup
✓Olympic medal
✓Ballon d'Or

Keto jane ndeshjet qe do zhvillohen per gjysemfinalen e Liges se Kampioneve !

telealb.com

Hidhet Shorti i Liges se Kampioneve,keto jane perballjet ! | TeleAlb

telealb.com Hidhet Shorti i Liges se Kampioneve,keto jane perballjet ! Wolfsburg – Real Madrid Bayern Munich – Benfica Barcelona – Atletiko Madrid Paris Sain Germain – Manchester City 2016-03-18 Jasmin sejfuli tweet

Lajmi i fundit;Real Madridi arrin marreveshje me kete superlojtar.

Lexoni ne; http://www.telealb.com/sport/3929/

telealb.com

Irina Shayk; Me mire me gomarin se sa me Cristiano Ronaldon … ( FOTO) | TeleAlb

Irina Shayk ironizon Cristiano Ronaldon...

telealb.com Irina Shayk; Me mire me gomarin se sa me Cristiano Ronaldon … ( FOTO) Irina Shayk është modelja më e famshme në botë, kjo jo vetëm për faktin se është e shumë e bukur, por edhe për shkak se për një kohë të gjatë ka qenë e dashura e një prej njerëzve më të njohur në planet, portugezit të “Reali Madri…

telealb.com

Foto: Formacionet e mundshme Bayern Munich – Juventus… | TeleAlb

Juve me mungesa kryesore ...

telealb.com

telealb.com

Foto: Formacionet e mundshme Barcelona – Arsenal | TeleAlb

telealb.com

telealb.com

Lojtarët e Realit do ta takojnë fëmijun pesë-vjeçar nga Palestina. | TeleAlb

Gjest human nga lojtaret e Realit ...

telealb.com Lojtarët e Realit do ta takojnë fëmijun pesë-vjeçar nga Palestina. Është raportuar nga AFP se Real Madrid kanë rënë dakord për të kaluar kohë me jetimin 5-vjeçar palestinez Ahmed Dawabsha. Takimi do vijë pas një storje në rrjetet sociale rreth Ahmed, ku shihet vuajtja që ka pasur djaloshi pasi ia vr…

telealb.com

Zyrtare: Pogba nënshkruan me gjigantin e madh (Foto) | TeleAlb

telealb.com Zyrtare: Pogba nënshkruan me gjigantin e madh (Foto) Paul Pogba i është bashkuar gjigantit të madh të veshjeve sportive, “Adidas”. Lajmi është zyrtarizuar nga kompania e famshme e cila menjëherë i ka prezantuar të mbathurat e reja të tij. Nënshkrimi me Adidas është bërë në një marrëveshje 10 vjeçare…

telealb.com

Avdijaj lë Gjermaninë për Shqipërinë (Foto) | TeleAlb

http://www.telealb.com/sport/avdijaj-le-gjermanine-per-shqiperine-foto/

telealb.com Avdijaj lë Gjermaninë për Shqipërinë (Foto) Donis Avdijaj është i gatshëm të pranoj ftesën e Kombëtares shqiptare Donis Avdijaj i ka dhen fund hamendjeve. Ylli i Sturm Graz ka vendosur ta përfaqësoj Kombëtaren shqiptare. Madje, sulmuesi 19 vjeçari, i cili është në pronësi të Schalkes, shprehet i gat…

telealb.com

Gattuso trajner i Manchester United? | TeleAlb

telealb.com Gattuso trajner i Manchester United? Gennaro Gattuso ka thënë se do të udhëtojë në Angli këtë vikend për të biseduar me Alex Ferguson. Ish legjenda e Milanit ka thënë se beson se United mund ti jap shansin për tu bërë trajner i skuadrës. “Do të shkoj këtë vikend atje. E dua atë skuadër dhe synoj që…

telealb.com

RONALDO I KA VETËM 4 “DOSTA” NË REAL, KËTA JANË ATA | TeleAlb

Fjalet e Mediave nuk kane 'FUND' kunder Cristiano Ronaldo.

telealb.com RONALDO I KA VETËM 4 “DOSTA” NË REAL, KËTA JANË ATA 3 Views Cristiano Ronaldo i ka vetëm 4 shokë në Real Madrid. Mediat spanjolle raportojnë se Ronaldo përveç këtyre futbollistëve me të tjerët ka raporte shumë zyrtare. Pepe, Ramos, Arbeloa dhe Marcelo janë katër futbollistët që Ronaldo ka raporte sh…

telealb.com

12 lojtarët që do i kërkojë Real Madridi në verë (Foto) | TeleAlb

telealb.com 12 lojtarët që do i kërkojë Real Madridi në verë (Foto) 4 Views Real Madridi pritet të bëjë sensacion në verën që po vjen duke bërë shumë ndryshime në skuadër. Edhe pse jemi në mesin e sezonit dhe Real Madridi është duke ecur shumë mirë në Ligën e Kampionëve, kjo nuk i ka ndalur krerët e klubit të m…

telealb.com

Rafa Benitez bëhet me skuadër | TeleAlb

telealb.com Rafa Benitez bëhet me skuadër 2 Views Rafa Benitez siç duket do të rikthehet sërish në Premier Ligë por jo tek skuadra e Chelseas që e kishte drejtuar vite më parë. Trajneri spanjoll sipas medieve angleze ka pranuar ofertën e skuadrës së Newcastles dhe që do të nënshkruaj kontratë në fund të sezonit…

telealb.com

Vazhdon aventura e PSG-së, eliminohet Chelsea (Video) | TeleAlb

Kualifikohet PSG |Chelsea 1-2 PSG (2-4)
Shikoni Golat (Video) ▼▼

telealb.com

telealb.com

Aubameyang transferohet ne Real Madrid ?! | TeleAlb

telealb.com Aubameyang transferohet ne Real Madrid ?! 2 Views Sipas L’Equipe , “Aubameyang do të vesh fanellën e bardhë sezonin e ardhshëm” , gjithashtu theksohet se Real Madrid ka arritur marrëveshje me Dortmund për sulmuesin , për një shumë rreth 100 milion € . 2016-03-09 Jasmin sejfuli tweet

telealb.com

Formacionet zyrtare: Chelsea FC – PSG | TeleAlb

FORMACIONET ZYRTARE
▼▼▼▼▼▼

telealb.com

telealb.com

Ronaldo sërish baba, kush është nëna e fëmijës? | TeleAlb

telealb.com Ronaldo sërish baba, kush është nëna e fëmijës? 5 Views Mediat spanjolle dhe portugeze raportojnë se Cristiano Ronaldo do të bëhet baba për herë të dytë. Sipas të përditshmes portugeze “Correio da Manha”, Ronaldo këtë gjë e ka zbuluar në ndeshjen me Celta Vigon. Reprezentuesi portugez e zbuloi këtë…

telealb.com

Ja çfarë i ka mbetur ‘pikë në zemër’ Tottit | TeleAlb

telealb.com Ja çfarë i ka mbetur ‘pikë në zemër’ Tottit 5 Views Francesco Totti ka thënë se e vetmja gjë që i mbetët ‘pikë’ në karrierë është se nuk ka luajtur për Real Madridin. Legjenda Totti u fut nga banka në lojë duke i dhënë entuziazëm lojës dhe tifozëve të pranishëm. “Santiago Bernabeu është një stadium…

telealb.com

Chelsea-PSG, formacionet e mundshme (Foto) | TeleAlb

#FOTO

telealb.com Chelsea-PSG, formacionet e mundshme (Foto) 2 Views Chelsea dhe PSG do të takohen sonte me fillim në ora 20:45 në Stamford Bridge. Kampioni francez ndeshjen e parë të zhvilluar në Paris e kishte fituar me rezultat 2:1. Mediat tashmë kanë filluar të zbardhin formacionet e mundshme të të dyja skuadrave…

Liga e Kampioneve:

FT Real Madrid 2-0 Roma ( Ronaldo,James )

FT Wolfsburg 1-0 Gent ( Schurle)

Real Madridi dhe Wolfsburg jane cerekfinalistet e pare.

[03/08/16]   Champions League - Round i 16-es |Mars

20:45 Real Madrid ? - ? Roma
20:45 Wolfsburg ? - ? Gent

Si do jene rezultatet?

telealb.com

Formacioni i mundshem i Realit kunder Romes ( FOTO ) | TeleAlb

telealb.com

telealb.com

Motra e Ronaldos “dridh” Twitterin (FOTO) | TeleAlb

telealb.com Motra e Ronaldos “dridh” Twitterin (FOTO) 1 Views Motra e Cristiano Ronaldos, Katia Aveiro ka sulmuar të përditshmen sportive katalane “Sport”. Katia Aveiro ka treguar se i qëndron pranë vëllait të saj, yllit të Real Madridit, Cristiano Ronaldo. Ajo me një postim në llogarinë e saj në Twitter ka sul…

telealb.com

Motra e Neymar zbulon gjoksin, “dridhje tektonike” në Instagram | TeleAlb

#FOTO

telealb.com Motra e Neymar zbulon gjoksin, “dridhje tektonike” në Instagram 1 Views Kësaj radhe në “Mundo Deportivo” nuk ka përfunduar ylli i Barcelonës, mirëpo motra e tij, Rafaella. Ajo është paraqitur me një fustan elegant në një mbrëmje, duke i lënë të pranishmit gojëhapur, përcjellë “TeleAlb”. Fotografitë,…

telealb.com

Top 10 dembelet e Ligës së Kampionëve,Messi ne mesin e tyre. | TeleAlb

telealb.com Top 10 dembelet e Ligës së Kampionëve,Messi ne mesin e tyre. 2 Views Lionel Messi është në mesin e dembelëve të lojtarëve që luajnë në Ligën e Kampionëve Në vazhdim mund të shihni se cilët janë Top 10 lojtarët që vrapojnë më së paku gjatë ndeshjeve të Ligës së Kampionëve. Në mesin e tyre është edhe…

telealb.com

SHOKU MBYT SHOKUN PAS DEBATIT PËR MESSIN E CRISTIANON (FOTO) | TeleAlb

telealb.com SHOKU MBYT SHOKUN PAS DEBATIT PËR MESSIN E CRISTIANON (FOTO) 4 Views Debati se kush është lojtari më i mirë në botë, Lionel Messi apo Cristiano Ronaldo, ka bërë që një tifoz Nigerian ta mbys shokun e tij në Mumbai të Indisë, raportojnë gjitha mediat botërore Sipas policisë, 34 vjeçari, Obina Michael…

TeleAlb Sport's cover photo

Wollen Sie Ihr Service zum Top-Bar/Kneipe in Berlin machen?

Klicken Sie hier, um Ihren Gesponserten Eintrag zu erhalten.

Kategorie

Adresse


Südekumzeile, Berlin
Berlin
13951
Andere Sportkneipen in Berlin (alles anzeigen)
Powerplay Sportsbar Powerplay Sportsbar
Karl-marx Strasse 193
Berlin, 12055

Shisha, Drinks, Live Fussball, Playstation 4 Übertragung: Bundesliga, Süper Lig, Champions League, Euro League etc.

East-Side-Bowling Berlin East-Side-Bowling Berlin
Koppenstrasse 8
Berlin, 10243

KICK INN Adlershof KICK INN Adlershof
Adlergestell 263
Berlin, 12489

BAR*SKY-SPORT*KNEIPE*COCKTAIL

K1 • Bar K1 • Bar
Klemkestr. 1
Berlin, 13409

...

Happy Hour Cafe & Bar Happy Hour Cafe & Bar
Center
Berlin

Happy Hour Cafe & Bar Franchising: Yes Idea-Concept-Project by SWD-Group

Bärbels Bistro Bärbels Bistro
Pasewalkerstr. 13
Berlin, 13127

Kleine Bar oder Bistro zum gemütlichen abhängen!

Chicago Sportsbar Chicago Sportsbar
Hohenstaufenstr.54 A
Berlin, 10779

Sportsbar

Mauritius Sportsbar & Coctailbar Mauritius Sportsbar & Coctailbar
Danziger Str 36
Berlin, 10435

Bet3000 Sportsbar Charlottenburg Bet3000 Sportsbar Charlottenburg
Kaiserin-Augusta-Allee 48
Berlin, 10589

Sportevents aller Art ...immer LIVE !!!

Soccerworld Berlin Soccerworld Berlin
Richard-Tauber-Damm 36
Berlin, 12277

>Einzelbuchungen, Fussball-Firmenevents, Turniere, Kindergeburtstage< Die größte Fußballhalle in Berlin und Brandenburg! 6 Courts unter einem Dach!

Tante Käthe Kickert Tante Käthe Kickert
Bernauer Straße 63
Berlin, 13355

Sportstätte für Kickerbegeisterte, und die, die es noch werden wollen. Bei bis zu zehn aufgestellten Kickern ist fast immer einer frei. Spielen könnt ihr für eine Pauschale von 1€ pro Abend. Am Wochenende ist auch tagsüber geöffnet.

Vereinscasino SF Kladow e.V. Vereinscasino SF Kladow e.V.
Gößweinsteiner Gang 53
Berlin, 14089

Treffpunkt für Sportler und Zuschauer