Satya trainer Atalia Yaari עתליה יערי מאמנת בשיטת סאטיה

Satya trainer Atalia Yaari עתליה יערי מאמנת בשיטת סאטיה

Studio für Körperaufmerksamkeit Körtestr. 8 Berlin, Germany

קורס מאמנים,מחזור 22, בית ספר אימושיין,ישראל

שמי עתליה, בטרם המעבר שלי לברלין, סיימתי את לימודי האימון בשיטת סאטיה, וכיום אני מאמנת בשיטה ומקבלת מתאמנות/ים בברלין. למי שמכן שמע על סאטיה (איזה כיף לה) וגם למי מכם שעדיין לא - שיטת סאטייה הינה שיטה טרנספורמטיבית המתחוללת תוך כדי תהליך מעמיק בליווי אישי,עדין, נוקב וחומל, שסומך על האדם ביכולתו ובגדולתו - מבלי לנסות לשנות אותו, אלא להכירו אותו לעצמו דרך הנשימה,התחושות,השפה, התגובות, התפיסות עולם, האגנ׳דות, הזכרונות ומה שהכי חשוב לנו בחיים - מערכות היחסים שלנו (גם שלנו עם עצמנו). השיטה מתנהלת בתקשורת, הקשבה נדירה ובהתבוננות מעמיקה על הגוף מתוך הנחת היסוד שגופנו הוא הפטפטן העיקרי. *ללא מגע. אני מאמנת בעברית ובאנגלית, אחד על אחד או בסקייפ. אשמח לתת פרטים נוספים על השיטה ועל עצמי, עתליה.

[04/27/19]   27 לאפריל

מדוע לא להיות אופטימי בחיים האלה,לצפות תמיד לטוב ביותר,למצוא תמיד את הטוב ביותר,ליצור תמיד את הטוב ביותר? האופטימיות מוליכה אל עוצמה; הפסימיות מוליכה אל חולשה ואל תבוסתנות. תן לעוצמתה של הרוח לזרוח ממך ודרכך, ליצור סביבך עולם של יופי, שלווה והרמוניה.
כשהשקפתך על החיים היא אופטימית, אתה מרומם את כל הנשמות שסביבך, מפיח בן תקווה ומעניק להן אמון ואמונה בחיים. אתה תגלה תמיד שכדרכה של משיכה בין אלמנטים דומים,האופטימיות שלך תיצור עוד אופטימיות ותגדל כמו כדור שלג. יש תמיד תקווה בחיים גם אם תחילתה בניצוץ קאן ומהבהב. כשהניצוץ הקטן הזה מוקף בתקווה, באהבה ובאוויה הנכונה, הוא יהיה ללהבה; והוא ילך ויגדל עד שתבער כולך בדלק של הרוח שאי אפשר לא לרוות ממנה ולא לכבותה.
ברגע שהלהבה הוצתה אי אפשר למנוע את התפשטותה.

366 דלתות ללב

[04/16/19]   להיות חופשי זה לא איך אתה חי
זה איך אתה מרגיש

חופש מתחיל בשאלות שאתה שואל את עצמך

חג חירות שמח

[03/27/19]   27/3
שהשלווה תשרה עליך.
להיות שלו משמעו להיות באחדות עמי,שכן השלווה מתחילה עמוק בתוך הנשמה ואז מוקרנת כלפי חוץ.
כשתמצא שלווה ויציבות פנימית, תוכל ללכת לכל מקום ולשאת כל דבר. גם אם תלך בגיא צלמוות לא תירא רע, שכן עם השלווה הפנימית הזאת עולים השקט והרגיעה ששום דבר ואיש אינם יכולים לא להפריע להם ולא לחבל בהם. כשתזהה ותקבל את היחסים האמיתיים שלך איתי ותמשש אותם בפשטות של ילד ובלא כל הסתבכויות, יהיו חייך מלאי שמחה והודיה. ואז הפחד לא יחלחל עוד פנימה, ואתה תחיה חיים קסומים ומוגנים לחלוטין, כי במקום שאין כל פחד, יש הגנה מלאה. הפחד הוא שפותח את הדלת לסכנה ומשאיר אותך פגיע. על כן נער מעליך את הפחד, תן לשלווה ולאהבה שלי למלא ולעטוף אותך, והכר על כך תודה לנצח נצחים.

366 דלתות ללב

[03/14/19]   14/3

תפקידך ליצור את השמים החדשים ואת הארץ החדשה. לפיכך אל תדגיש את הסבל והמצוקה, את המגפות והייסורים, את המלחמות והסכסוכים. אל תרשה לעצמך להיות מעורב בהם, ולא,חלקך יהיה במגפה ולא בתרופה לה. כשאתה מעורר את התודעתך, אתה מתחסן מפני מצוקות העולם ויכול לחיות ולעבוד בלי שהן תוכלנה לגעת בך או להשפיע עליך בשום צורה. רופא או אחות חייבים להיות מחוסנים כדי לטפל בחופשיות במגפה קשה ומדבקת, ואין מקום לחשש בליבם.
אל תיתן לחשש לחדור לליבך כשאתה מתבונן במצבו המידרדר של העולם. לעולם אל תתייאש. הוסף פשוט להחזיק באמנותך, הנח לתודעתך להתייצב, ודע בהכל טוב, טוב מאד.

366 דלתות

[02/26/19]   יש זמנים שבהם החדש מתגלה בהדרגתיות כל כך שאינך מבחין כלל בשינויים שמתרחשים, עד שפתאום אתה מבין שהכל כבר התרחש בלי שהשגחת בכך.
בזמנים אחרים אתה יכול לראות את השינויים מתרחשים לנגד עיניך בעוד הם מתגלים שלב אחר שלב.
ויש זמנים שבהם מתרחשים דברים שלב אחר שלב.
ויש זמנים שבהם מתרחשים דברים בן-לילה - במידת מה כמו בליל חורף שבו אתה הולך לישון ומשאיר בחוץ עולם רגיל לגמרי, ואילו בבוקר אתה מתעורר אל עולם שכולו מכוסה שלג.
לא עשית דבר, וראה זה פלא - הכל קרה.
יש דרכים רבות ובונות שבהן החדש ייחשף. כל שעליך לעשות הוא ללכת איתו ולא לגלות התנגדות. השינוי לא אמור להכאיב. הדבר בלתי נמנע כי דבר לא יכול להשאר כפי שהיה; ואם תביט פנימה אל תוך ליבך, גם לא תרצה שהכל ישאר כשהיה.

366 דלתות מסתובבות .

אוהבת להיות כאן

[02/20/19]   יש לקחים חשובים שעל כל אדם ללמוד בחייו. לדוגמה, למד לעשות את הנדרש בשקט - בלי להפריע, בלי להרעיש ולהריע בחצוצורות. אל תטאטא הצידה שיעורים שכאלה, ואל תחשוב שאתה יודע את כל התשובות ושאינך צריך ללמוד את השיעורים היסודיים הללו. התבונן עמוק פנימה, ואל תניח לגאווה הרוחנית לטוח את עיניך מראות מגרעותיך, כי אינך יכול להגיע לידי מיצוי מלא כל עוד אתה מניח לגאווה הרוחנית לעמוד בדרכך. אם כן, לעיתים קרובות עלולה הגאווה למנוע אותך מללמוד לקחים חדשים, שיעורים חשובים וחיוניים שממתינים כי ילמדו אותם, והיא גם עלולה לעכב את צמיחתך הרוחנית. תמיד יש משהו חדש ונפלא ללמוד ולקלוט, ואתה תוכל לעשות זאת רק כשתהיה מוכן לשמור על פתיחות ולהבין את צורכיך. בקש לספק את הצרכים הללו בענווה אמיתית ובהכרת תודה עמוקה. לעולם אינך חדל ללמוד בחיים האלה.

[02/18/19]   כיצד אתה מתמודד עם הדברים החשוכים בחייך? האם הערכים שלך נכונים? מדוע לא תעצור ותשב בדומייה, תיכנס אל תוך השקט,תלמד מניעיך ותבדוק אם מקורם נעלה מכול?
רק אתה יכול לעשות זאת. איש לא יוכל לעשות זאת בעבורך.
אפשר שמשתמע מכך שעליך לחכות לי בלי לקבל תשובה מידית. אפשר שיש שיעורים חשובים שעלייך ללמוד אותם רק אם תשב בדומיה ותמתין לי, בייחוד אם אתה נשמה תובענית וחסרת סובלנות. מדוע לתרץ תירוצים?
בתאוריה אתה מכיר את כל התשובות. עכשיו הגיע הזמן שתבצע אותן הלכה למעשה ותראה כיצד הן פועלות בעבורך. לעולם לא תלמד את השיעורים החיוניים והחושבים הללו עד שלא תעמיד אותם במבחן. מדוע לא לעשות זאת עכשיו במקום לחשוב עליהם ולבזבז זמן?
למד לרכוש ערכים נכונים ולמצוא לכל דבר את מקומו הנכון. תן לי לפעול בך ובאמצעותך.

366 דלתות

[02/07/19]   7/2

התפנה לחקור את לבבך.
האם אתה מתייחס אל מישהו או אל משהו כמובנים מאליהם. האם אתה מרגיש לפעמים משועמם,מרגיש שמאסת בחיים?
האם אתה נמנה עם אלה שנותנים או לוקחים?
האם חייך מוקדשים לשירותו של הזולת או שמא אתה דורש לעצמך זכויות מסוימות? אינך יכול לצפות שתמצא אושר נצחי ואמיתי אלא אם כן אתה נותן,ואתה נמצא כאן כדי לשרת בלי לדרוש מאום בתמורה. רק כאשר אתה יכול לקבל את החיים הללו כחיים של שירות,חיים של נתינה,חיים שאתה מקדיש לחלוטין לי ולשירותי,חיים שבהם העצמי נשכח ואתה חי למען הכלל - רק אז תוכל להבין למה אני מתכוון כשאני אומר שאתה חי חיים שלמים ונשגבים וברכה רבה שורה עליך.
אם כן, התחל עכשיו להרחיב את תודעתך. התחל לחיות ולפעול למען הכלל וראה כיצד השקפתך וגישתך משתנות לגמרי.

366 דלתות

לשהות ולהכיר

[01/19/19]   חיפשתי אחר האמת ולמדתי שכל הדברים החיים יוצרים מסורות חדשות, כשהם מכבדים את המקודש שבכל פרט בבריאה כולה.
חוויתי את בהירות הידיעה של כל היצורים החיים, שהצורך שלהם להבין, חזק כמו הצורך בנשימת אוויר. כעת אני יודעת שכל המסורות המקודשות נוצרות כאשר היחיד מחפש ומוצא את דרכו להתחבר מחדש לאהבת המסתורין הגדול. אני מבינה כי תפקידי כמגינת מסורות מקודשות אלו הוא ללמד את ילדי האנושות שלנו כיצד לאפשר לכל אדם לגלות מחדש את הקשר שלו למסתורין הגדול.
עלי להגן על המסורת המקודשת של המסתורין הגדול של רצון חופשי, בכך שאראה לאנושות כי לכל אדם יש זכות להתחבר מחדש לבריאה בדרכו שלו.
האורנדה, המהות הפנימית של כל בן או בת אנוש, היא זו שצריכה להיות האור המדריך אותו או אותה.
האמת שבהארה מצויה בכבוד שאנו חולקים לזכותו של כל אדם להחזיק באמת שלו הנובעת ממהותו הרוחנית.
למדתי כי אפשר לשמר את המסורות המקודשות על ידי התעלמות מחוקים נוקשים,הנוצרים כשאנשים רוצים שאחרים יפעלו על פי צו המנהיגים על פי קול האמת הפנימית הנמצאת באורנדה שלהם.

[01/12/19]   אפשר שיש נתיבים רבים, אך היעד הוא אחד. אל המטרה מוליכים תמיד הנתיב הקל או הנתיב הקשה; הדרך הישירה או הדרך העקלקלה במעלה דרכים ראשיות או צדדיות. הברירה היא תמיד בידי הפרט. אתה חופשי לחלוטין לבחור את נתיבך שלך.
על כן בקש אותו וצא בעקבותיו, גם אם בסופו אתה מבין כמה זמן בזבזת משום שבחרת בדרך העקלקלה, אך שיכולת לבחור בקלות כה רבה בדרך הישירה. האם אתה יודע לאן מועדות פניך ומה אתה עושה? האם אתה יודע שאתה במקום הנכון ושאתה שלם עם עצמך?
חשוב שתחפש וגם תמצא את התשובה בליבך, כי אינך יכול להעניק את מיטבך בעוד אתה מרגיש שאינך במקומך הנכון, שאינך עושה את מה שאתה יודע שעליך לעשות בשמחה ובאהבה.

[12/27/18]   27/12

פעמים רבות תצטרך לפסוע קדימה באמונה שתוכל להבין את הסיבה לכל פעולה שאתה נוקט,אבל אל תהסס כל עוד אתה יודע שזה נכון. חייבת לשכון בך האמונה כדי שתוכל לצעוד אל הלא נודע, שכן תיתכנה השפעות חיצוניות רבות שמושכות אותך לכאן ולכאן עד שאתה מרגיש קרוע לגזרים. זה המקום ללמוד להעמיק פנימה ולדעת בוודאות מוחלטת שאני מכוון את מעשיך שיבוצעו בשלמות.
דרושים אמונה חזקה ואומץ רב לצעוד החוצה בעקבות הגירויים הפנימיים העמוקים, בייחוד כשפעולותיך יוצרות רושם של כסילות גמורה בעיני אחרים.
זאת הסיבה שאינך יכול לעשות זאת בלי אמונה מוחלטת ובלי אמונה פנימית. הברירה תמיד בידיך; לפיכך בחר בתבונה כשידך אוחזת בעוז בידי. לעולם לא אאכזב אותך ולא אנטוש אותך, אלא אדריך את צעדיך.

366 דלתות

[12/19/18]   חדל להתאמץ כדי להשיג דברים שונים ואפשר להם להתגלות. אל תניח לחששות לכבול אותך ולסמא את עיניך, אלא למד להשליך את מועוקתיך עלי כדי שתהיה חופשי למלא אחר רצוני וללכת בדרכי. לא אוכל להשתמש בך כשאתה שקוע בעצמך ,כשאינך יכול להבדיל בין היער ובין העצים,
על כן הירגע וקרא דרור לעצמך.
שב בדממה והתעכב על פלאי החיים.
הנח למוחך להגות בי. פקח את עיניך וראה אותי בכול והכר על כך תודה לנצח נצחים. כשתוכל לראות אותי בכול,ליבך יתמלא כל כך שלא תשכח להכיר תודה;
התודות תבעבענה ממך ותזרומנה החוצה. אינך יכול להחביא לב מלא אהבה והכרת תודה, משום שהוא מקרין את שבתוכו החוצה לעיני כול.
כשאתה שמח ואסיר תודה, אתה מושך אליך אנשים אחרים.
כולם נהנים להיות בחברתה של נשמה המוצפת באהבה,
כי אהבה מושכת אהבה.

[12/17/18]   17/12

כשאתה בקשר איתי וכשתשוקתך הגדולה היא למלא אחר רצוני, תגלה שכל פעולה שאתה נוקט לא נעשית בעבור העצמי, אלא לתועלת הכלל. החיים האלה נועדו לנשמות מסורות לחלוטין, נשמות שמוכנות להשאיר את העצמי מאחור ולהיות שייכות לכלל. רוב האנושות מתקשה לכשות זאת, כי נשמות רבות אינן מוכנות לוותר על האינדיבידואליות. הן רוצות להצמד למה שהן מכנות בשם ״זכויות״ ולעשות בדיוק כרצונן בלי להתחשב באחרים. לכן אם אתה מרגיש שהחיים אינם זורמים בדרך שלך ושאינך בהרמוניה עם הכלל, התפנה לגלות מהו הגורם בתוכך לחוסר ההרמוניה הזאת, ולעולם אל תחפש שעיר לעזאזל להפיל עליו את האשם. כשתבין שמשהו בתוכך הוא הגורם לזה, תוכל לתקן זאת בלא דיחוי.

366 דלתות ללב

[11/30/18]   30/11

אינך יכול להתקדם אל עבודות גדולות יותר,אם טרם סיווגת את מערכות היחסים שלך והתהלכת באהבה,בשלווה בהרמוניה עם כולם, בלי לאפשר לעלבון ולשנאה לשכון בך. יש לנכש עשבים שוטים מהאדמה לפני שהם יחנקו את הצמחים היפהיפים שגדלים בתוכך. אינך יכול לגדול ולהתפתח רוחנית כשאתה משכין בליבך שנאה, קנאה, התנגדות חוסר וסובלנות ואי הבנה. סווג את הבחנותיך במהירות והנח לאהבה לזרום. אל תחכה שמישהו אחר יעשה את הצעד הראשון, אתה יכול תמיד לעשות משהו בנידון. אם כן, מדוע לא תעשה את זה וכבר עכשיו? לעולם אל תדחה למחר את מה שאפשר לעשות היום. הרבה דברים ממתינים להתגלות, אבל הם חייבים להתגלות באווירה הנכונה - באווירה של אהבה, אהבה ועוד אהבה.

[10/30/18]   כשאתה מפסיק להתנגד, אתה שומע עוד צלילים של החיים

שירי מיקה

[10/17/18]   כל רגע מעמיד בפניך הזדמנות נוספת לבחור בין חיי אמת לבין חיי אשליה. כל רגע הוא מראה שמזכירה לך מי אתה באמת. חיי אשליה הם נעימים. הם מקלים על כאב הבדידות וחרדת הדחייה. נתיב מילוט, אולם סופו בתהום. חיי האמת לעומתם, מלאי כאב לכאורה, רווי נפילות וצער. מתי איבדת את האמונה שלך ביכולת לעמוד בהם? השמחה קשורה בצער שיצבע אותה, והאומץ בפחד שמגדיר את נוכחותו, הגאווה היא תולדה של השקעה. לא תוכל להימלט מאחד ולשמור על האחר. הכאב הוא תזכורת לדרך שעברת, מנכיח פוטנציאל לצמיחה. כמו שריר שמתפתח אחרי שדחקת אותו מעבר לגבולותיו. אתה יכול להימנע מהכאב באשלית הנוחות, אך את האושר לא תמצא ללא נוכחותה של האמת. זוהי החמצה שקיימת שם להזכיר לך שלעולם לא תוכל לשקר לעצמך לגבי מיהו האדם אשר נועדת להיות.

אמיר סאקה

Wollen Sie Ihr Service zum Top-Fitness-Studio in Berlin machen?

Klicken Sie hier, um Ihren Gesponserten Eintrag zu erhalten.

Kategorie

Telefon

Adresse


Kortestrasse
Berlin
Andere Personal Trainer in Berlin (alles anzeigen)
CROSSLOFT CROSSLOFT
Tempelhofer Ufer 36, 2.Hinterhof, 2.Etage
Berlin, 10963

CROSSLOFT - Personal Training Studio am Gleisdreieck

Der Faszienierer Der Faszienierer
Spenerstraße 1
Berlin, 10557

Willkommen beim Faszienierer und der ganz besonderes Form des Personal Trainings: Dem Faszientraining.

Klotz Personal Training Klotz Personal Training
Moeckernstr 81
Berlin, 10965

My name is Harold Klotz and I am a personal trainer based in Berlin. Ich heiße Harald Klotz und bin Personal Trainer in Berlin.

Personal Trainer Daniel Gems Personal Trainer Daniel Gems
Torstraße 40
Berlin, 10405

Personal Trainer Daniel Gems Personal Fitness Training. Online and Offline.

Permanent Self Defense Permanent Self Defense
Slabystr. 5a
Berlin, 12459

Unser Ziel: Realistische und Effektive Selbstverteidigung!!!

Krav Maga Street Defence Berlin Krav Maga Street Defence Berlin
Askanierring 93, Shindokan Block 41
Berlin, 13587

Wir sind professioneller Anbieter in den Bereichen Selbstschutztraining / Selbstverteidigung für Erwachsene und Kinder.

Körper8 Körper8
Berlin

I AM NOT WHAT HAPPEND TO ME - I AM WHAT I CHOOSE TO BECOME. Carl Jung

Perfectly Imperfect Berlin - Personal Training Perfectly Imperfect Berlin - Personal Training
Berlin, 10587

Best Personal Training and Semi Personal Training in Berlin (2-4 pax). I take care of your motivation to get the best from you.. Circuit Training, Boxing, Cardio, Weight, Nutrition - you name it and we tackle it. Results will come fast - you will love it

Su_Pilates & Shiatsu Su_Pilates & Shiatsu
Mahlerstraße 36
Berlin, 13088 BERLIN

PILATES IST EINE WUNDERBARE MÖGLICHKEIT KÖRPER UND GEIST IN EINKLANG ZU BRINGEN. DAS TRAINING BRINGT STABILITÄT UND BEWEGLICHKEIT, OHNE VERSPANNUNGEN ZU FÖRDERN.

Crossyourborder Crossyourborder
Görlitzer Straße
Berlin, 10997

Lets destroy or inner borders!

Fitnesstrainerin berlin Fitnesstrainerin berlin
Friedensstrasse
Berlin, 12107

Personal Training: Training & Ernährungsberatung in Berlin und online Coaching. Krafttraining, Mobility, Reha & Präventionstraining, Ernährungsberatung.

Nordic Walking Wagner Nordic Walking Wagner
Paster-Behrens-Straße 80
Berlin, 12359

Nordic Walking Schnuppertraining, Einzeltraining oder Gruppentraining in Berlin und Umgebung mit lizensierten Trainern für Einsteiger und Fortgeschrittene.